Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] EliteTS3 - (LCraft) [WOJNY GILDII] [0 LAG] [100 slotów] [MODY] [NOWE ZBROJE, BRONIE, RUDY] [Survival Games] [Factions] - ZAPRASZAMY!


Maniokk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1357212983.png

Jak widać, EliteTS3 ma w swojej ofercie serwer "Wojny Gildii".

Głównym celem rozgrywki jest tworzenie frakcji, oraz dbanie o ich wzajemne relacje.

Nie zabraknie u nas również krwawych potyczek, ciekawych plugin'ów czy zapachu spalonej siarki po wybuchu TNT!

 

 

Na naszym serwerze ujrzysz mody, które poprawią Tobie w znaczący sposób rozgrywkę.

 

 

Serwer ten jest reaktywacją pierwszego z lepszych serwerów Wojny Gildii z modami SkallCraft'a.

 

 

A teraz kilka informacji dotyczących serwera.

 

informacjef.png

 

IP Serwera Minecraft: EliteTS3.PL

IP Serwera Teamspeak: EliteTS3.PL

 

Pobierz paczkę:

 

Wersja .minecraft

 

Minecraft EliteTS3.PL

 

Pobieramy .minecraft jeżeli ktoś nie ma, następnie wersję Minecraft EliteTS3.PL. Rozpakowywujemy, otwieramy folder Minecraft EliteTS3.PL, klikamy 2 razy na Lcraft i uruchamia nam się gra.

 

ustawieniap.png

 

Potwory włączone

Zwierzęta włączone

PvP włączone

Nether włączony

Premium niewymagane

Mody włączone

 

Wersja serwera 1.2.5

Ilość slotów 100

 

Ekipa Serwera

 

Prezes

 

hultaj

 

SCREENSHOT'Y:

prezentacja3.png

 

 

1357214200.png

37798816037279331038.png

10371890610136854914.png

28480564263942842144.png

 

Skan:

skanvr.png

Opublikowano

2 sprawy

 

1} Te gnoje maja dostep do waszych kont hasel itp wiec nie radze uzywac premium i hasel/nickow z innych gier itp bo was wydymaja(przez logi)

2} na ten smieszny serwer sa xraya itp wiec nie polecam

T2xlajE0X19fZXVuZV9fXzI0NV9fX05VTExfX18yX19fMTAwX19fUG9sYW5kLnBuZ19fXzlfX19ub25lX19fMjExOUZGX19fc29sbw==.png

Opublikowano

Idioci wygadują kłamstwa, launcher NIE MA LOGOWANIA, naoglądał się złodziei na youtubie z jakimś przyjebanym MineCashem i teraz próbuje was oszukać. Słuchajcie opinii gumbusów to daleko zajdziecie. ;)

 

(łącznie z into)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...