Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Mała ilość FPS ! Zajrzyj !


techl4nd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka, przyszedł mi dziś back ops 2, ustawiłem rozdzielczość na maxa, ustawienie zaawansowane chyba też, lecz mam 30-40 FPS !

W poprzednim temacie napisaliście ze bede mial 80-100, powiedzcie mi może mam coś źle w systemie ustawione? Proszę o odpowiedzi!

Sprzęt:

  • procesor: Intel Core i7-3630QM (2,40-3,40 GHz);
  • grafika: Intel HD Graphics 4000 + Nvidia GeForce GTX 660M (2 GB GDDR5, Optimus).
  • pamięć RAM: 8 GB DDR3 (1600 MHz);

Equalizerq_eune_51_5_logo.png


 


Shady

Opublikowano

no dziwne, dziwne. Dodam także, że mam windows 7 64 bit jezeli by to pomogło.

Czekam na dalsze odpowiedzi.

Equalizerq_eune_51_5_logo.png


 


Shady

Opublikowano

Ustawienia, wyłącz synchronizacje każdej klatki, cienie na minimala, cieniowanie ambient occlusion (jakos tak) wyłącz. Powinno od razu zwiekszyc.

Opublikowano

Zapraszamy na nowo powstające forum mxplay

Posiadamy także własny server ts3 !

Zarejestruj sie i udzielaj na forum !

 

 

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

http://mxplay.pl/

wypierdzielaj noobie z tym gównem

 

 

 

co do tematu, to dziwne, dobry komp, a takie coś... może masz odpalony youtube czy inne obciazajace programy?

Opublikowano

wypierdzielaj noobie z tym gównem

 

 

 

co do tematu, to dziwne, dobry komp, a takie coś... może masz odpalony youtube czy inne obciazajace programy?

Używam gameboostera, czyli wyłącza przeglądarke itd.

Jezeli ma ktos cos jeszcze do dodania, prosze pisac.

Equalizerq_eune_51_5_logo.png


 


Shady

Opublikowano

gamebooster Ci wyłącza wszystko? chujowa ingerencja :) ja bym wolał samemu pozamykac wszystko w procesach, zawsze menadżer zadań na wierzchu jest u mnie i zamykam zbędne procesy, gamebooster w 3/4 przypadkach u ludzi nie działa, czasem nawet pogarsza ;p

Opublikowano

hah. Optimus na karcie graficznej, większych fpsów nie zdobędziesz.

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

Zmniejsz pare rzeczy, nie mówie wszystko.

Musi być tam coś co obniża fps.

Ja koledze pomagałem bo ustawił sobie wszystko na średnie. W grze miał 50fps ale podczas celowania 15. Po zmieniałem mu grafe na najniższą a cienie i inne na średnie i ma po 70-80fps.

Powiem jeszcze, że jak zrobiłem na odwrót cienie itp na najnijzsze a grafe na srednia to lagowało bardziej :)

Licze na Like !

 

Masz jakieś pytanie? Napisz mi na PW.

 

Opublikowano

Popatrzcie na jego sprzęt , to nie wina jego (czyli nie powinien obniżać ustawień graficznych)

 

Spróbuj dać najwyższy priorytet dla gry

Opublikowano

Już ustawiłem, na karcie zintegrowanej nie jade, ponieważ gdy mam podłączonego do zasilania lapka, to wtedy leci na geforce.

Aktualizowałem stery tak jak poradził Zaid i mam 70-80 fps.

Pozdrawiam do zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...