Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[New] Nowy serwer Survival + Frakcje + RPG ![Konkurs na nazwe[Nagrody!]! Rekrutacja na : Wlasciciela/Technika/Admina !


takak5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TYP: Survival+Frakcje+ RPG !

 

 

Sloty: 50 !!

 

 

 

IP: spo.owncraft.pl:25996

 

 

Zwierzęta: Tak

 

 

PvP: Tak

 

 

Premium: Nie

 

 

Nether: Tak ! Można odpalić portal tylko admin !Poproś admina o portal i git !

 

 

BialaLista: Nie

 

 

 

Tanie rangi !!!

 

 

 

 

Więcej info na GG: 40199999 !!!!!!!

 

 

 

Rekrutacja na Wlasciciela/Technika/Admina/Moderatora!

 

 

Wzór!:

 

Na Admina/Wlasciciela/Technika/Moderatora:

 

Kontakt Skype/GG:

 

Mikro:

 

Imie:

 

 

Wiek:

 

 

Nick:

 

 

Dlaczego ty?:

 

 

Komendy 1/10:

 

 

Podania pisać w komentarzach !

 

 

Konkurs na nazwe serwera !! Nazwe którą wymyślisz napisz w komentarzach !! Wygrana nazwa dostanie nagrode !!

Opublikowano

Podanie Admin

 

Kontakt Skype/GG:Skyp:zwiiad

 

Mikro:TAK

 

Imie:Jacek

 

 

Wiek:14

 

 

Nick:zwiad123

 

 

Dlaczego ty?:Znam się bardzo na serwerach i jak na pluginach chcę pomóc ogarnąć serwer

 

 

Komendy 1/10:10

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Kontakt Skype/GG:wiesz jakie znamy sie ^^(nie bd podawal publicznie)

 

Mikro:Wystarczajace

 

Imie:Krzysiek

 

 

Wiek:17

 

 

Nick:AfgFireXxX

 

 

Dlaczego ty?:Bo jestem moderatorem juz na jednym z twoich serwerów i dobze sie sprawuje

 

 

Komendy 1/10: 9

Opublikowano

Admin/Właściciel:

Wiek:13

Nick: DragonoidPL

Komendy 10/10

Dlaczego ty?:dlaczego ja dobre pytanie jestem ogarnięty i powazny nie lubie cziterów i chętnie ich eliminuję znam sie na pracy admina i wiem co to za obowiązek. nie bawie sie jako admin lecz dbam o server. byłem admem modem itp na wielu innych serverach które się rozpadły

nie jestem jak inni którzy po dostaniu admina bawią sie moge zostać kidmodem na okres próbny i mogę wam obiecać że mną serv zyska nowe życie

Kontakt!:TeamSpeak GG i skype podam takako po przyjęciu bo nie chce spamu

Mikro!: tia

 

 

A nazwa servera może być : TheArieals lub TheArtenlialis ewentualnie można dodać końcówkę MC

 

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Podanie Na Technika

 

Nick: Kubaa78

Wiek: 16

Komendy: 8/9 na 10

Pluginy:Znam w skali 10-10 to na 9-10

Doswiadczenie:Mialem kilka wlasnych serverow lecz duzo wiecej jestem przy cudzych projektach tych duzych jak i tych malych

Dlaczego ty:Chcialbym pomoc w rozwoju servera oraz pomoc go ulepszac oraz sprawic by graczom gralo sie lepiej a administracji latwiej

Kontakt:

GG: 38191433

Skype:AjjsAss (tylko z miejscowosci Daleko... tamto nwm czyje)

SUBKUJCIE:xxx

Opublikowano

Podanie Na Technika

 

Nick: Kubaa78

Wiek: 16

Komendy: 8/9 na 10

Pluginy:Znam w skali 10-10 to na 9-10

Doswiadczenie:Mialem kilka wlasnych serverow lecz duzo wiecej jestem przy cudzych projektach tych duzych jak i tych malych

Dlaczego ty:Chcialbym pomoc w rozwoju servera oraz pomoc go ulepszac oraz sprawic by graczom gralo sie lepiej a administracji latwiej

Kontakt:

GG: 38191433

Skype:Podam na gg

 

xxx

Opublikowano

PODANIE NA ADMNA

 

Mikro:tak

 

Imie:jan

 

 

Wiek:12 (wiek się nie liczy tylko umiejętności)

 

 

Nick: BJayBlue

 

 

Dlaczego ty?:lubię mc oraz serwery potrafię stworzyć dobrą atmosferę. Mam wiele zalet ale też nie jestem wolny od wad ale o tym kiedy indziej

 

 

Komendy 1/10: 8/10

BJayBlue-Kocham%20wszystkie-Dziewczyny%2

Opublikowano

Kontakt Skype/GG: Skype - nalo97

Mikro: Oczywiście

Imie: Dominik

Wiek: Rocznik 97, lat 15.

Nick: Vaz

Dlaczego ty?: Ponieważ jestem jednym z nielicznych techników, którzy ogarniają coś więcej niż //set ..

Komendy 1/10: 10

Opublikowano

Admin/Właściciel:

Wiek:13

Nick: DragonoidPL

Komendy 10/10

Dlaczego ty?:dlaczego ja dobre pytanie jestem ogarnięty i powazny nie lubie cziterów i chętnie ich eliminuję znam sie na pracy admina i wiem co to za obowiązek. nie bawie sie jako admin lecz dbam o server. byłem admem modem itp na wielu innych serverach które się rozpadły

nie jestem jak inni którzy po dostaniu admina bawią sie moge zostać kidmodem na okres próbny i mogę wam obiecać że mną serv zyska nowe życie

Kontakt!:TeamSpeak GG i skype podam takako po przyjęciu bo nie chce spamu

Mikro!: tia

 

 

A nazwa servera może być : TheArieals lub TheArtenlialis ewentualnie można dodać końcówkę MC

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Najpierw Nazwa : DOPÓKI NIE WYRAŻE ZGODY NA WZIĘCIE NAZWY PROSZE JEJ NIE KRAŚĆ!

 

PerfectCraft

 

Logo :

 

1390158.jpeg

 

 

 

Wlasciciel / Admin

 

Kontakt Skype/GG: Mam .

 

Mikro: Tak , < 0 szumów >

 

Imie: Maciek

 

 

Wiek: 15

 

 

Nick: JackisCow

 

 

Dlaczego ty?: Pomagam gracza < Nie w sposób dawaniu itemków > , jestem spokojny , Znam bardzo dużo komend , Na wiekszosci serwerach byłem Adminem i gracze byli zadowolenie .^^.

 

 

Komendy 1/10: 10/10 .

Opublikowano

Podanie na Admina/Moderatora

 

Kontakt Skype/GG:

gg: 36346522

Mikro:

TAK

Imie:

Mateusz

 

Wiek:

13

 

Nick:

matrixes

 

Dlaczego ty?:

Ponieważ ogarniam prawie wszystkie komendy, Oraz mam dużo czasu aby pomagać wszystkim na serwerze. Mam także doświadczenie z innych serwerów jako Admin/Moderator. Chcę także powiedzieć że nie odrzucam nigdy nikogo jeżeli ktoś prosi o pomoc.

 

Komendy 1/10: 9/10 (Zależy jakie pluginy)

Opublikowano

Kontakt Skype/GG:Kaczysmich.xd1 gg:32329671

 

Mikro:Jest

 

Imie:Rafał

 

 

Wiek:14

 

 

Nick:KaczySmiech

 

 

Dlaczego ty?:

Cześć nazywam sie Rafał,Chodze do szkoly 1 gim jestem mily,cierpliwy.Mam doswiadczenie,Nie banuje ludzi za nic ogarniam.Jak ktos cos poprosi poomoge mu z chęcia (tylko nie rozdaje itemkow bo to jest na wszystko serwerach zabrionione wiem czym to sie kończy zabraniem rangi ,) siedze duzo na kompie i jestem doswiadczony

 

 

Komendy 1/10:9/10 jeszcze zalezy jakie pluginy

c9fe75fe.jpg

By Mr.KaczySmiech

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...