Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Monitor


xue9999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na co zwrócić uwagę podczas kupna monitora? Kryteria moje;

 

- <1000zł

- Full HD

- Złącza byle jakie

- >= 27"

- Mogą być bajery takie jak 120 Hz albo 3D

- Może to być telewizor jeśli >32"

- Cienka ramka!

 

Jakie modele zgodne z w.w kryteriami polecacie?

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

Ciekawy monitor http://www.morele.net/monitor-led-iiyama-prolite-x2377hds-b1-30-dni-bezplatnej-gwarancji-na-badpixele-429971/ z matrycą IPS bardzo dobre odzwierciedlenie kolorow tylko że 23 cale

A tutaj masz 27 'http://www.morele.net/monitor-led-lg-e2770v-bf-30-dni-bezplatnej-gwarancji-na-badpixele-414425/

Pomagam w sprawach komputerowych

 

Opublikowano

23 cale odpadają mam 6letni samsung 23 cale małe gówno. ten 2 lg niczego sobie spoko ale poczekam na inne propozycje.

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

Za te pieniądze to chyba coś takiego :

http://allegro.pl/lg-monitor-z-tv-26-m2631d-mpeg4-ips-hdmi-usb-divx-i2890885324.html

http://allegro.pl/acer-s273hl-27-led-full-hd-2xhdmi-2ms-nowy-gw-i2907248897.html

Opublikowano

nie trzeba ips a na pewno nie musi być

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

Jeżeli mógłbyś wydać 100zł więcej to polecam:

http://allegro.pl/monitor-iiyama-27-prolite-fullhd-x2775hds-i2903560606.html

Niedoceniony mentor Counter Stike'a 1.6

:lenny:

 

Aktualnie realizowany projekt:

CS:GO - od nowicjusza do oporowego gracza ----->

KLIK!

Opublikowano

Zastanawiam się nad tym monitorem Dell U2711. Dla takich parametrów mogę pozbierać pieniążków jeszcze parę miesięcy ; ). Tylko czy ten monitor jest taki dobry? Od razu mówię że nie przeszkadza mi to że jest za jasny bo stanowisko mam tak, że z okna światło świeci na monitor co w lecie bardzo przeszkadza bo monitor jest za ciemny w stosunku do słońca które się w nim odbija. Według mnie ten monitor jest świetny.

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

dla ciebie na pewno zły , dla grafika dobry

 

każda gra odpalona na nie natywnej rozdzielczości będzie na nim wyglądała gorzej ( rozmazana ) niż w normalnym monitorze w natywnej

 

zresztą kto grając w gry siedzi ponad metr od monitora by ogarnąć jak należy duży format , 22-23 cale to już duzo jak na bliski kontakt z monitorem ok 0,5 m w czasie gry

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

dla ciebie na pewno zły , dla grafika dobry

 

każda gra odpalona na nie natywnej rozdzielczości będzie na nim wyglądała gorzej ( rozmazana ) niż w normalnym monitorze w natywnej

 

zresztą kto grając w gry siedzi ponad metr od monitora by ogarnąć jak należy duży format , 22-23 cale to już duzo jak na bliski kontakt z monitorem ok 0,5 m w czasie gry

Tak, ale ja nie zamierzam grać w gry w FHD. Tylko BF3 i nowsze produkcje tzw. Hi-End pod względem grafiki.

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

hi-endowy gracz nie gra na wypasionym i zajebiście dużym monitorze dla grafika bo to tylko przeszkadza w grze , do gry używa przynajmniej 3 monitorów 20-23 cali max czyli w sumarycznej rozdzielczości 5760*1080 ;)

 

nowsze grafiki radeona to nawet 5 monitorów pionowo i masz 6000x1920

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

dobra, ale rodzice powiedzieli że ni potrzeba 5 ekranów w domu i koniec kropka, więc wole jeden zajebisty niż jeden zwykły.

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

to kupuj, to będzie potem twój problem nie nasz ;)

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

od tego tu jesteś żeby mi pomóc, tak?

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...