Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się wymieniać ?


Chill Out

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam Smiertelke +4 2k pż kd speeda +3 jedno spalone

Smoczą +9 1k pż 6 odporność na ogień kd speeda defa +3

Kryształową branzolete +3 1k pż z dwoma przetopami

Chcę to wszystko zamienić za boga +9 możecie mi napisać mniej więcej za jakiego się zamiieniać bo nie mam pojecia :)

jakby coś to gram na s 12 monolit



 
Opublikowano

61 dtatego się chcę zamienić... <_<

Chodzi mi o to ile te moje itemy są wartę za jaką boga +9 mogę się wymienić



 
Opublikowano

Ja śmiało bym się wymieniał nawet bez bonów za Boga +9 lecz próbuj za taką z hp :) 1,5k/2khp :)

 

to ześ dowalił

 

Nie opłaca się bo w smoczej możesz i nawet do 70 latać , byle żebyś miał pamiątki zrobione i miał kd uchylki +4 w smoczej . Tak to nie opłaca sie.

 

Dziękuję za wytknięcie błędu bo w sumie masz rację.

Lecz gdy nie ma tych kd a co najważniejsze nie wiemy jak stoi z biologiem.

Tak napisałem.

KD zawsze może włożyć do Boga a ma już dobrą Boga+9 z przykładowo 1,5k pż.

 

 

Jeżeli masz tak jak Silver mówił to nie wymieniaj się.

Opublikowano

Ludzie co wy piszczcie kto mu da za smoczą 9+(1k hp to nie za dużo sam ma 2k hp i trudno sellnąć) i śmiertelke 2k hp (którą można wybonować ) za boga 9+ z 1,5k/2k hp. Max bym za coś takiego dał bogę 9+ z kd 3+ do 1k hp

Opublikowano

Po co mi pożądna jak chce tylko żeby wbić lv i założyć stal +9 ? a po drugie nie chce mi się dropić zadałem pytanie czy te itemki wartują za boga +9 z pż a nie mi tu jakieś porady dajecie



 
Opublikowano

Po co mi pożądna jak chce tylko żeby wbić lv i założyć stal +9 ? a po drugie nie chce mi się dropić zadałem pytanie czy te itemki wartują za boga +9 z pż a nie mi tu jakieś porady dajecie

Za boga+9 z 1.5khp spokojnie wymienisz, ale robić tyle zamieszania na 9lvli ;p

Opublikowano

hahah o kurva neosy już mówią,że Boga 1/5/2k hp kurva xD może odrazu stalke 5b perf. :O? Boga+9 bez bonów to max ! a ci kurva z hp mu mówią,że dostanie ale beeeka xD

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Ja śmiało bym się wymieniał nawet bez bonów za Boga +9 lecz próbuj za taką z hp :) 1,5k/2khp :)

to ześ dowalił

 

Nie opłaca się bo w smoczej możesz i nawet do 70 latać , byle żebyś miał pamiątki zrobione i miał kd uchylki +4 w smoczej . Tak to nie opłaca sie.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Zdecydowanie nie opłaca się.

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu swojego forum dyskusyjnego?
Odezwij się a na pewno udzielę Ci pomocy!

Opublikowano

Szczerze? W smoczej +9 to ja latalem i powiem szczerze ze sellnalem, duzo hajsu sie z tego mam.

Za tą kase sam sobie zrobilem w dt boga +9 a kd powbijalem przy +8 i jak nie siadlo to na +9 zniklo i znow dodalem i mam pro boga ;)

Opublikowano

poczekaj i lepiej na stalke kmin.nie ma sensu pakowac sie w boga jak zaraz bedziesz mial stal.ja w boga +6 spokojnie wyexpilem 75 bodziakiem

Opublikowano

to ześ dowalił

 

Nie opłaca się bo w smoczej możesz i nawet do 70 latać , byle żebyś miał pamiątki zrobione i miał kd uchylki +4 w smoczej . Tak to nie opłaca sie.

Nie bd w smoczej do 70 latać ^_^



 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...