Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Ch


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Na moim serwie wystepuje taki problem, ze jak jestem np. na katakumbach to wszystkie kanaly to tak jakby 1 ch, mam 4 ch w grze, i niezaleznie od tego na jaki ch wejde to widze sie z graczami na 1 ch, wiec to tak jakby 1 ch i nie wazne na ktorym jestem... chociaz w grze pisze ze jestem na ch 2,3,4 itp.

 

Ktos wie w czym rzecz?

Opublikowano

Ktos wie w czym rzecz?

 

Emm z tego co przeczytałem widzę , że masz 4 kanały , lecz na każdy kanał jest taki sam port

rozpakuj plik root serverinfo w ch1 ustaw port :13001

Na resztę kanałów , Ch2 : 11003

Ch3 : 13003

Ch4 : 13004

 

inne pytania ? zapraszam na pw.

1357070109-U588260.png

| exModerator Metin2 | MPC Media Team | Pro User | Expert Metin2 |

Opublikowano

Mam tam ustawione inne porty :| , to nie to... Myślę, ze to wina game99 ponieważ w game99_CH2, CH3, CH4 w pliku CONFIG mam chyba złą linijkę CHANNEL - wie ktoś jak tam powinno byc? Bo w game99 mam CHANNEL 99 a w game99_CH2 mam CHANNEL 2....

Opublikowano

Ktos wie w czym rzecz?

 

 

Emm z tego co przeczytałem widzę , że masz 4 kanały , lecz na każdy kanał jest taki sam port

 

rozpakuj plik root serverinfo w ch1 ustaw port :13001

 

Na resztę kanałów , Ch2 : 11003

Ch3 : 13003

Ch4 : 13004

 

inne pytania ? zapraszam na pw.

Co Ty pierdolisz vito?

 

Game99 to game wspólne dla map takich jak ox.

Z configu game'a 99 wywal index mapy katakumb i wstaw do configów ch1, ch2 itp.

Opublikowano

Co Ty pierdolisz vito?

 

Game99 to game wspólne dla map takich jak ox.

Z configu game'a 99 wywal index mapy katakumb i wstaw do configów ch1, ch2 itp.

 

 

ty głupia kurwo szacunku troche!!

 

w ch1 ch2 jest LIMIT map i gdy dodam tam nowe indexy to nie moge wejsc na te mapki!!!!!!!!!!

Opublikowano

To co to za problem podzielić pliki aby np Ch1 miało 3 game? podzielisz na 3 to zamiast mieć np 32 to 96 map ? Proste

 

 

Pozatym jak byś wiedział to jak jesteś na ch99 to po wywaleniu czy cos standardowo jesteś na ch1

Invoriabanenr.png

Opublikowano

Jak nie rozumiesz to odpuść sobie Priv_srv Lajku

 

A co to jest Priv_srv? Gadasz jakimś dziwnym slangiem, który sam sobie wymyśliłeś widzę. Próbujesz zgrywać jakiegoś cwaniaka tępa cioto, tylko niezbyt Ci to wychodzi.. powiedziałeś mu że ma podzielić ch1 na 3 game, co jest oczywiście znowu zwykłym pierdoleniem z Twojej strony, a sztuki tłumaczenia już chyba uczyli w podstawówce. Jak idioto chcesz podzielić 1 channel na 3 procesy(game)? Być debilem i tłumaczyć innym ludziom swoje debilizmy...

 

Aha, jak mi będziesz odpisywał to najpierw przeczytaj słownik poprawnej polszczyzny, bo jebiesz wielbłądami w środku zdania, a to poziom przedszkola (-;.

:D:D:D
Opublikowano

Jak idioto chcesz podzielić 1 channel na 3 procesy(game)? Być debilem i tłumaczyć innym ludziom swoje debilizmy...

Wyjebałeś jak Filip z konopi gówno wiedząc ;)

 

@Top Albo wyjeb niepotrzebne mapy, albo diff na więcej niż 32 mapy w configu

Opublikowano

Wyjebałeś jak Filip z konopi gówno wiedząc ;)

 

@Top Albo wyjeb niepotrzebne mapy, albo diff na więcej niż 32 mapy w configu

 

 

Dojebałaś jak Tusk w podatek ;)

 

Twoje rady sa tak gówno warte, że aż mi się srać zachciało. Wyjebać mapy... a może nie ma niepotrzebnych? diff... ten diff:

 

a) Nie działa,

B) Pierdoli performance,

c) Po to mapy mają limit, żeby taki tempak jak Ty przypadkiem nie wpadł na taki cudowny pomysł na jaki wpadłeś teraz ;). Jest to NIESTABILNE.

 

Dajesz ludziom rady, a tak naprawdę przez swoją niewiedzę wbijasz im kolejny gwóźdź do trumny, za taką pomoc podziękujemy.

:D:D:D
Opublikowano

tworzysz nowe game dla nowych map i masz, wiec skonczcie tu jezdzić. BaalCadar ma racje z tym dodaniem nowego game i do tego dawac nowe mapy, wtedy ch nie masz zaje****** mapami

"Jeżeli za­bałaga­nione biur­ko jest oz­naką za­bałaga­nione­go umysłu, oz­naką cze­go jest pus­te biur­ko?"  

                                                                                                                                   -  A.Einstein

Opublikowano

tworzysz nowe game dla nowych map i masz, wiec skonczcie tu jezdzić. BaalCadar ma racje z tym dodaniem nowego game i do tego dawac nowe mapy, wtedy ch nie masz zaje****** mapami

 

Tak, ale stworzenie nowego game to nic innego jak stworzenie nowego CH - chyba, że czegoś nie rozumiem, a jesli tak to mógłbys to bardziej dogłębnie wytłumaczyć. Jeśli mam rację i tworzymy nowe CH to niezbyt nam coś to da, bo tam tez trzeba będzie upchać te mapy co mamy np. na ch1, żeby jednak gracze mogli tam wejść...

 

Pozdrawiam

:D:D:D
Opublikowano

zrób game podobne do game99 (zależy jakie pliki serwerowe, channel99) poustawiaj porty aby nie były podobne do portów channeli, nadaj chmody, zrób skróty takie jak w normalnym ch (share, locale, nie pamiętam dokładnie jakie tam sa) dodaj do start.sh komende żeby startowało... mam nadzieje że łapiesz ocb..

"Jeżeli za­bałaga­nione biur­ko jest oz­naką za­bałaga­nione­go umysłu, oz­naką cze­go jest pus­te biur­ko?"  

                                                                                                                                   -  A.Einstein

Opublikowano

No tak mam ale co to daje? Dodaje tam mapki w CONFIG, startuje, a i tak w grze obojętnie na który CH wejdę to i tak wszyscy gracze sie widzą. :/

:D:D:D
Opublikowano

odpowiadam do autora tematu, pisał ze ma limit indexów map i jak doda nowe mapy to nie może na nie wejść, wiec pisze żeby stworzył nowy game dla nowych map.. a jeśli to konto _______________ i pompex to, to samo to gz multikonta

"Jeżeli za­bałaga­nione biur­ko jest oz­naką za­bałaga­nione­go umysłu, oz­naką cze­go jest pus­te biur­ko?"  

                                                                                                                                   -  A.Einstein

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...