Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Powiększane spotów.


Shakers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Obiło mi się o uszy o powiększaniu spotów na prywatnych serwerach .Jeżeli wie ktoś o co chodzi proszę o wypowiedzi . Pozdrawiam :) .

65776504175913733440.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

00354592618056377658.jpg

Opublikowano

Zalezy czy masz swój serwer ? bo jak nie masz to nie powiekszysz spotu a jak masz to mozesz edytowac ze nawet bedzie kilkanasce grupek mobków

 

Masz serwer ? hamachi/dedyk/no-hamachi?

 

 

Jak masz to w map .../share/locale/germany/quest/map edytuje sie ilosc mobów na mapce

 

a jak nie masz dostepu do plikow serwerowych to nie dodasz wiekszej ilosci mobow

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

słyszałem na serwerze dedyku ...

Powiększyć spoty może tylko Administracja, przez zwiększenie grup w regenach !

Sprecyzuj bardziej pytanie !

Nie interesuje mnie czy dasz mi "+" czy "-" jestem tu aby dzielić się swoją wiedzą i czerpać wiedzę od innych.

 

www.antero.pl

Opublikowano

Chodzi o to ,że są np. raty i ludzie jakoś powiększają spota na mapie aby było więcej moobów co daje lepszy exp .

65776504175913733440.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

00354592618056377658.jpg

Opublikowano

Nie jestem expertem w tej dziedzinie, ale z tego co mi wiadomo nie da się powiększyć spotów z poziomu klienta.

Nie interesuje mnie czy dasz mi "+" czy "-" jestem tu aby dzielić się swoją wiedzą i czerpać wiedzę od innych.

 

www.antero.pl

Opublikowano

można skrócić czas respawnu, można dodać więcej grupek do spawnowania, jest masa możliwości :]

 

.../share/locale/germany/quest/map

tutaj jak podał TEKEN5 możesz zwiększyć liczbę mobów ale jest to toporny sposób :D tutaj raczej dodajesz metiny bo nie ma ich tak wiele.

//pornografia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...