Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dziwne zachowanie mentora


ЯevoX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej haj haloł wszystkim. Zaobserwowałem pewne dziwne zachowanie mentora o nicku, Miszczu(Szymon).

 

Ma być on wzorem do naśladowania - czyż nie ? Jako mentor powinien sprawować różne pomocne funkcje i być wzorem dla innych. Jednak widzimy co innego.

 

1357058423-U288219.png

 

Tutaj sklejanka jego niektórych postów

 

1357159488-U288219.png

 

Tu zaś publikuje na SH prywatny dział mentorów , a raczej jego treśc.

 

1357157775-U288219.png

 

Tutaj także dziwne zachownie z jego strone , w strone sekhmeta.

 

Myślę iż taki ktoś o tak perfidnym zachowaniu nie powinien mieć mentora - posiada także wlasne forum (www.mphforum.net). Z całym szaczunkiem.

 

piotreks34,

Opublikowano

Napisze to zanim więcej osób napisze. Z tym na pw, to nie dział do skarg.

Ale Marselo coś źle tych poszczególnych mentorów wybiera ;c. Niektórzy są idealni, niektórzy tacy.

Gość Pan Szymek
Opublikowano

Zachowanie to było długo PRZED naborem.

SS z GG łatwo podrobić, uwierz.

Opublikowano

Zachowanie to było długo PRZED naborem.

SS z GG łatwo podrobić, uwierz.

 

Sklejka postów z grudnia 2012.

 

Po raz kolejny nie masz odwagi żeby sie przyznać.

 

Omijając fakt że ss z Mentor MPCforum nie może być podrobiony - ktoś kto ma tam dostęp sobie sprawdzi czy post taki tam się znajduje.

 

Wszystko na Twój temat opisałem tutaj

http://www.mpcforum.pl/topic/811476-sekhmet/#entry5977826

 

Miłej lektury i słuchania rozpaczliwej obrony szynona że Sekhmet kłamie.

 

 

Opublikowano

Kiedy nauczycie się, że to NIE JEST DZIAŁ DO SKARG?

 

Pw do Marsela i sprawa załatwiona. Ale nie, trzeba gościa publicznie ośmieszyć i do tego zaspamować dział.

Opublikowano

Ale proszę tutaj normalnie rozmawiać, ten temat nie jest do spamu tylko wyjaśnienia błędów.

 

 

A teraz ja dodam swoje trzy grosze. Ostatnio zostali wybrani mentorzy ok, ale nie rozumiem niektórych wyborów typu botanic i paru innych. Dobra mniejsza o to, pokaż datę screena i link do tematu wtedy będzie można rozmawiać a i tak jak pisał kokosz : "GG nie ma nic do forum"

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Wstawienie linka do TWOJEGO FORUM w celu udowodnienia że je posiadasz to nie reklama.

 

2up, masz linki do postów - możesz zobaczyć bo Miszczu i tak zaraz twierdziłby że SS to fake.

Opublikowano

Dobra porozmawiałem z Mistrzu. na gg i musiałem niestety(?) go zablokować, wiem że gg nic nie ma do sprawy ale dodam mały bonusik od siebie do tematu :

 

tysihm.jpg

 

Gratulacje mentora! ;- )

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Kiedy nauczycie się, że to NIE JEST DZIAŁ DO SKARG?

 

Pw do Marsela i sprawa załatwiona. Ale nie, trzeba gościa publicznie ośmieszyć i do tego zaspamować dział.

Dokładnie. PW mam czynne 24/7- wystarczy napisać.

Ten Pan to już persona non grata wsród Mentorów.

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...