Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Zarabiać na Draenor2?


ziomek11304

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wielu z was grających na draenorze zastanawiacie się jak zarobić na te eQ,Skille czy tam też inne duperele

To Proste mój poradnik pomoże ci z tym problemem

 

No to zaczynamy

Sposób Pierwszy !

 

1.Zakładamy nową postać najlepiej na koncie gdzie już mamy troszke Achievment Pointsów

2.Wbijamy na niej najlepiej 30 lv

3.Stopujemy z expem szukamy gildi do oddawania Expa

4.teraz tak zbieramy 850 AP i kupujemy rękawiczke złodzieja z AP Shopu

5.Idziemy na dzikusy dropić skrzynki klucze (Jeśli dropią to karty kostiumów) bądź do lochu dropić medale

6.Dropimy około po 10-15 skrzynek i kluczy każdego rodzaju

7.Otwieramy lub wystawiamy je po 3kk w m1 ( ja otwieram bo dobry drop jest :) )

Podsumowująć

Dzięki czemuś takiemu bez problemu dorobisz się fms-a+9 lub upragnionej zbrojki,tarczy,hełmy aby mieć więcej defa

Napewno zarobisz na Ku które są czymś nieosiągalnym grając tylko expiąc !

 

Ja osobiście tak dropiąc wyciągam około 500kk dziennie za co moge kupić około 20 ku Aura i pare tam zwoji :)

 

Sposób Drugi !

1. Zakładamy postać najlepiej Woja Body bądź Sure WP Czyli poprostu pompe na metki

2. Wbijamy 25lv i robimy bojowca bądź kupujemy Mounta z IS-u

3. Najlepiej zaopatrzyć się w eq typu Kosa bojowa+9/Srebrny mieczyk+9 zbrojka na 18lv+9

4. Zaopatrzyć się w rękawiczke

5. Wybijamy wszystkie Metki Jakie tylko się da Best Specjalista,Best łucznik,Best Kapitan|Maniaka nawet nie patrzeć bo syf leci

6. Drop który możecie uzyskać to Pudełeczka,Fms-y,rib-y,Jelonki,Koziki Itp itd a nawet kamyczek duchowy

 

Podsumowując

Pudełka z książkami możemy seelać po 7kk bądź ku ze środka

Fms-y,riby - 10kk

koziki antyki jelonki reszta syfu - 1-5kk

 

Podsumowując

 

wybijesz 10 metków? masz 10 pudełeczek

10*7 = 70kk

10 metków to jest niecałe 10-15 minut a już możesz zarobić 70kk

 

3 besty = 3riby,3fmsy,itp itd co daje około 30+30+25 = 85kk też w krótkim czasie

 

 

Mam nadzieję że pomogłem piszcie co mogę poprawić liczyłbym na lajki

 

Jest to mój pierwszy TuT proszę o wyrozumiałość ;)

 

mój nick w grze to : SupRemE ;))

 

Jeszczę nie grasz?? Zapraszam do gry :)

http://draenor.pl/register.php?ref=52272

E9mwj60.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...