Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak poprawnie zrobić launcher do swojego priva.


Sajden

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was serdecznie!

Dzisiaj przedstawię wam jak poprawnie zrobić launchera do swojego serwer metin2 na hamachi.

Więc, zaczynamy:

 

1.Najpierw pobieramy Pakera:

http://speedy.sh/VkAc4/Paker.rar

 

2.Teraz pobieramy Launchera 2010.

http://speedy.sh/JMTkY/laucher.rar

 

Teraz robimy tak:

Pobieramy Pakera, i musimy rozpakować pliki root do poprawnego logowania się do gry.

Gdy, już pobraliśmy pakera to przenosimy te 3 pliki do swojego użytkownika:C:\Documents and Settings\Wasza nazwa użytkownika.

Wchodzimy w plik ''Rozpakowywanie'' i tam mamy ścieżkę.Zmieniamy ją na swoją która prowadzi do plikow root z Launchera 2010.Ss:20r31bp.jpg

 

Jak mamy to już zrobione, to teraz przenosimy plik ''Rozpakowywanie'' na plik ''m2''.Ss:6o28i0.jpg

Teraz jak to zrobiliśmy to powinna wyszkoczyć nam konsolka.Czekamy 3-5 sekund i klikamy ''Enter'' lub ''Spacja''.

Pojawi się nam folder ''Source'' i plik ''RootPackGen''.

Wchodzimy do folderu ''Source'' i szukamy pliku ''serverinfo''.

Klikamy na niego PPM.I mam takie coś:353cz87.jpg

Tam gdzie jest zaznaczone na czerwono to zmieniamy na swoje iip z hamachi z normalną końcówką.

A, gdzie na niebiesko to zmieniamy na swoją nazwę serwera.

Zapisujemy wychodzimy na początek.Przenosimy plik''RootPackGen'' na ''m2'' i powinny pojawić się 2 pliki.Root.eix i Root.epk

Podmieniamy w folderze z Launcherem 2010 i mame gotowe rooty.

Teraz wchodzimy do pliki ''serwerimfo''(Jes w folderze z Launcherem 2010) i tam mamy zmyślone ip.

Usuwamy je i wpisujemy ip z hamachi.

Jeśli chcemy żeby inni mogli wejść na sserwer to oni muszą mieć z końcówką normalną, ale wy musicie mieć z końcówką .100.

To na tyle dzieki za uwagę oceniajcie dawajcie like pozdro, a i Poradnik full mojego autorstwa

???


Co opadła kopara?


Weź nie wnerwiaj mnie tylko daj like


Nie bądź noobs

Opublikowano

Nie prościej zmienić końcówkę metin2client.bin na metin2client.exe ?

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...