Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs na mapke na serwer Craftomania Freebuild


grzesieli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam postawiłem server Fb lecz niemam do niej mapki i postanowilem zrobic konkurs

na najlepszą mapke na server nagrodą jest Admin na serwerze na stałe.

Co ma się na mapie znaleść:Duże 2 miasta wymiary 200x200 ,działki dla graczy 15x15,

dla Vip 30x30 a dla Svip 60x60 działki powionny byc niezablisko działek graczy tak żeby można było ustawic warp działki vip,na mapie ma sie znaleść duży i fajny spawn na środku miasto,AdmiShop ale nie na spawnie tylko w odzcielnym budynku np.Tesco czy coś,na mapie ma być też Duża świnka z jedzeniem,Tatak duży fajna kopalnia,jakieś budowle fajne,posągi fajne napisy z wełny i logo server Craftomania Freebuild też z wełny,Mobarena i arena pvp dla graczy,fajny kościuł,jakiś ratusz,

budynek spawn musi byc conajmniej 3 piętrowy ale nie kwatratowy tylko jakiś fajny i żeby było piętro - na potrale takie jak do piekla do endu,w 2 mieście ma być spawn ale nie zaduży jakis mały skromny działki dla vip i svip jakies fajne budynki itp...

Życze powodzenia można dożucić cos od siebie.

Wysylajcie pare ss i linki do mapek najlepsza zostanie nagrodzona.

Gracz który wygra dostanie Admina na zawsze.

Więc do dzieła

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...