Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] NeFFeRR vs. Pleśniawek


NeFFeRR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo morka pizdo

dlaczego mokra ?

bo nie sucha

to taki suchar

gdy go słuchasz wypływa ci sperma z ucha

zaraz ci pojade

nogi Ci rozjadę

zostaną ci ręce

uniesiesz je do góry w podzięce

ja tu rymuję

i się nie przejmuję

to tylko zabawa

lecz gdy cię słucham , to brudna jest sprawa

miałam pojechać ?

więc zamknij mordeczke

teraz najwyżej wyliżesz mi cipeczke

ja mam w rękawach nie jednego asa

ty jesteś tylko pizdą sięgającą niżej pasa

to było by na tyle

pogrążyłam cię w mogile

strzałeczka ziomeczku

Opublikowano

Neffer nie wierze...

 

2 wersy z Gabi- Bywa

 

ref.

Kasa, kasa, kasa, kasa, będziesz za kasę ssała kutasa

Ja mam w rękawach niejednego asa

Ty jesteś tylko dziwką sięgającą niżej pasa

Opublikowano

Napisałem tą odpowiedź chodź nie było to konieczne,

Zanim zaczniesz pojedynki, najpierw powstrzymaj cieczkę.

Twoje wersy i ich długość, oraz kopiowanie od kogoś tekstu,

Narobiło Ci to przypału i nie chcemy tu takich plebsów.

Lepiej spierdalaj i nie pisz, robisz gówno zamiast rapu,

Nawiń sobie Twój tekst i przyznaj, że jest bez składu.

Jak coś robisz to rób z sensem, by było przynajmniej przeciętne,

Bo Twoje zerowe skillsy,dla mnie nie są nawet najmniejsze.

I ciesz się, że jadę łagodnie, bo moge zniszczyśc Cie całkiem,

Bezkarengo kopiowania czyjejś pracy, nigdy nie lubiałem.

Napisałem tylko dwanaście, to i tak za dużo na taką cipe,

Porównaj nasze teksty i przyznaj, że to ja rozpierdoliłem

 

Głosujcie

1361879167-U286162.png

O to moja galeria z tekstami: http://www.mpcforum.pl/topic/872257-troch-rapu-dla-dobrych-chopakw-art-pleniawek/

Postaram się jak najczęściej wrzucać nowe teksty ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...