Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zakładanie nowego konta i sprzedawanie starego


RaymanGT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, gram w LoLa już jakiś czas.

Moje postacie:

roovks.jpg

 

Runy:

http://scr.hu/5ip/l9orr

http://scr.hu/5ip/vwrtm

 

Statystyki (elo)

ubfj1f.jpg

 

Normale:

mua9ky.jpg

 

Oprócz tego mam skin do Samuraja YI. (y)

 

Chciałbym się zapytać, ile takie konto jest warte? (w PLN)

 

Oraz drugie pytanie: Chciałbym zacząć od nowa grę, na nowym koncie, próbował ktoś kiedyś?

Chce się jeszcze raz kupować te same postacie? Dzięki :)

Opublikowano

przepraszam za spam ale czy moglbys dac screeny w poniewaz jestem na tel i nie moge kopiowac?

 

Poprawiłem. Runy to 2 pełne strony AD i AP.

Opublikowano

Nie opłaca się sprzedawać takiego konta, lepiej graj na nim, wbij wyższe elo, więcej champów i skórek, wtedy coś dostaniesz

 

Nie wymagam jakiejś kolosalnej sumki.

Nawet do 20zł by mnie zadowoliło, albo chociaż te najtańsze RP.

Gość ArronBaDo
Opublikowano

10-15 zł, nie więcej.

konta z 50 postaciami 4 stronami z runami kosztuje max 35

Opublikowano

Konto prawie nic nie warte moze z 15zl radze ci dalej nanim grac wbic elo srobic runy kupic troche postaci bo masz bardzo bardzo malo jak na taki lvl.

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Lepiej pogaraj na tym koncie bo teraz to nie wiem czy ktos 10 zł da...

Tyle postaci to ma się na 10/15 lv

Gram aktualnie na

Nick :

Klasa :

Poziom :

Królestwo : Jinno

Opublikowano

Jakiś nieogarnięty kolega może da Ci 20 zł, na allegro wystawiać nie masz po co, te konto nie jest warte kupna, no chyba że jakiś szalony narwaniec, któremu po prostu nie chce się wbijać tego 30 lvl i chce na gotowca kupić konto z 30 lvl i runkami.

Opublikowano

Cholerka, tego nie wiedziałem.

Nie wiem skąd wy bierzecie te postacie, runy kupowałem od 20lva tylko te z 3 kręgu.

No dobra, dzięki wszystkim.

Temat zamykam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...