Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT][V-TUT] Zarabianie w JOBS


ziizion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wersja do oglądania:

 

 

 

 

 

 

Wersja do czytania:

 

Wymagania:

1. Plugin jobs

http://www.mpcforum.pl/topic/780617-dl-jobs-pl-polska-wersja-jobs-z-nutka-polskich-komend/

Przenieś mnie

2. Czytanie ze zrozumieniem.

3. Serwer ;d

4. Czytanie ze zrozumieniem.

 

 

 

Zaczynamy ;d

 

Gdy na serwerach typu Freebuild jest wgrany plugin JOBS możemy łatwo zarobić na nim bugować jak można to tak nazwać ;d

Gdy wejdziemy na serwer kopiemy dziurę w ziemi na trzy kratki ma to tak wyglądać.

69398946610204794823.png

 

Potrzeby:

1. Ręka ;d

 

Oczywiście ta dziura może być na mniej kratek ;d

Gdy tak zrobimy wlewamy wodę. Ma to wyglądać tak.

92215118444791640173.png

 

Potrzeba:

1. Wiadro z wodą

 

Gdy to zrobimy wpisujemy komendę z dołączeniem do pracy Farmer.

 

Komendy:

/jobs join Farmer

 

07844440334954769324.png

 

Gdy zrobimy tak wpisujemy komendy na sprawdzenie expa i kasy ;d

 

Komendy:

/money

/jobs stats

 

89212876310818057952.png

 

Gdy to wszystko zrobimy nadszedł czas na "bugowanie" gdy mamy trzcine bierzemy ją

do ręki i klikamy 2 przyciski myszki na naraz.

 

Wymagania:

1. Trzcina około 20 szt.

 

72954413668241566226.png

 

Gdy tak "pobugujemy" chwilę to wpisujemy

 

/money

i

/jobs stats

 

i sprawdzamy stan konta i expo nabite ;d

 

U mnie było tak:

 

67630306099350593317.png

 

24347012530612316357.png

 

 

Liczę na lajki ;d

Opublikowano

Na niekturych serwerach jest tak że za postawienie jest -1$ a za zebranie +1$ :D

To tylko działa na serwerach z źle skonfigurowanym pluginie do prac :)

w5cNAHm.png

Opublikowano

Na niekturych serwerach jest tak że za postawienie jest -1$ a za zebranie +1$ :D

To tylko działa na serwerach z źle skonfigurowanym pluginie do prac :)

Na niekturych serwerach jest tak że za postawienie jest -1$ a za zebranie +1$ :D

To tylko działa na serwerach z źle skonfigurowanym pluginie do prac :)

Nie prawda.

Opublikowano

Nieprawda?!

sam gram na takim serwie -,-

Niszcze 1 Sugar Cane = 1exp; 1$

Kłade 1 Sugar Cane = -1exp; -1$

Oczywiście na 1lv pracy...jak grasz na słabym serwie z bugami to życze ci miłych wrażeń z bugowania kasy i td :>

w5cNAHm.png

Opublikowano

Nieprawda?!

sam gram na takim serwie -,-

Niszcze 1 Sugar Cane = 1exp; 1$

Kłade 1 Sugar Cane = -1exp; -1$

Oczywiście na 1lv pracy...jak grasz na słabym serwie z bugami to życze ci miłych wrażeń z bugowania kasy i td :>

No to sobie postawić pistona który będzie niszczył 'Sugar Cane'! Block Update i maszynka zrobiona! :) Do tego Auto Clicker w AutoIt/C++ i Jesteśmy Milionerami!

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...