Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Quest] Wojna Ezotow ! Dodatkowa misja na Riba .


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec tak , quest napisany przeze mnie , chwilkę myślałem nad fabułą tego questa , w przyszłości postaram się zrobić paczki na serwery hard/medium/ !

 

 

Na czym polega quest ? Na Zabiciu 100 Ezotów Dręczycieli , ponieważ jest nie spokojny okres w dolinie orków , i ezoty próbują zacząć wojnę o ich świątynie z orkami :) Quest Bardziej Fabularny , Nagroda : 10 kk , Rib +7 , 2kk Doświadczenia, Zmiana poziomu konia na 21 :) Nagroda od orków , tresura :) .

Quest od Poziomu 30 .

 

 

quest Wojna Ezotow begin
state start begin
when login or levelup or enter with pc.get_level() >= 30 begin
setstate( gototeacher )
end
end
state gototeacher begin
when letter begin
send_letter("Historia Powstania")

local v=find_npc_by_vnum(20355)
if 0==v then
else
target.vid("__TARGET__", v, "Idź do ")
end
end
when button or info begin
say_title(":")
say("Od lat w swiecie Metin wojne o swiatynie prowadza
[ENTER]ezoty i orkowi , lecz teraz przerodzilo sie to w wojne , ktora zagraza doline , orkowi poszukuja istoty ktora pomoze im pokonac ezoty!")
end
when __TARGET__.target.click begin
target.delete("__TARGET__")

say_title(":") l
say("Witaj , skoro tutaj dotarles znaczy ze chcesz pomoc w wojnie w doline , widac ze jestes odwazny ,zaraz opowiem ci jakie jest twoje zadanie .")
wait()
say("A wiec twoim zadaniem istoto bedzie by zabic 100 Ezot. Dreczyciel , od lat strasza i toruruja orki by nie przejely doliny i ich swiatyni ! A wiec ruszaj Mlody Czlowieku , i wykonaj powierzone ci zadanie !")
say_reward("Nagroda ktora otrzymasz po wykonaniu bedzie swoista i
[ENTER]napewno przyda ci sie do dalszej gry w swiecie Metin !")
say("")
set_state(kill)

pc.setqf("state", 0)
q.set_counter("Pozostało: ", 0)
end

end

state kill begin
when letter begin
send_letter("")
end
when button or info begin
say_title(":")
say("Musisz 100 zabić")
say("")

say_reward(..pc.getqf("state").." z 100 typu zabitych")
say("")
end
when 706.kill begin
local count = pc.getqf("state") + 1

if count <= 100 then
pc.setqf("state", count)
q.set_counter("Pozostało ", 10 - count)

if count == 100 then
say_title(":")
say("")
say("Przyjdź do mnie teraz, proszę")
set_state(gototeacher2)
end
end
end
when 20355.chat." Polowanie nie(?)." with pc.getf("main_quest_lv2","state") < 10 begin
say_title(":")
say("Ruszaj i wykonaj zadanie !")

if pc.is_gm() then
wait()
say_title(":")
say("Przyjmujesz zadanie?")
local s = select("Tak", "Nie")
if s == 1 then
set_state(gototeacher2)
end
end
end
when 20355.chat." Polowanie nie(?)." with pc.getf("main_quest_lv2","state") >= 10 begin
say_title(":")
say("Skoro wykonales zadanie , nalezy ci sie nagroda za ta sluszna sprawe ! Nagroda nalezy do woda orkow , ktory chce ci ja przekazac w zamian za pomoc !")
set_state(gototeacher2)
end
end
state gototeacher2 begin
when letter begin
local v=find_npc_by_vnum(20355)
if 0==v then
else
target.vid("__TARGET__", v, "Idź do ")
end
end
when letter begin
send_letter("Witaj Ponownie")
end
when button or info begin
say_title("Witaj Ponownie")
say("Widze ze wykonales zadanie istoto ! To bardzo dobrze mam na dzieje ze sytuacja w dolinie sie ustatkuje !")
end
when __TARGET__.target.click begin
target.delete("__TARGET__")
say("Widze ze wykonales zadanie istoto ! To bardzo dobrze mam na dzieje ze sytuacja w dolinie sie ustatkuje !")
say_reward("EXP 2000000")
pc.give_exp2( 2000000 )
set_quest_state("levelup","run") -- levelup quest wieder starten
pc.change_money( 10000000 )
say_reward("Yang 10000000")
)
say_reward("Niektóre przedmioty")
)
say_reward("Level Konia 21")
clear_letter()
set_state( __COMPLETE__ )

pc.setqf("state", 0) --Wenn wir in der Aufgabe Variablen setzen, kann die DB Belastung reduziert werden.
end
end
state __COMPLETE__ begin
end
end

giphy.gif

Opublikowano

Załamać się idzie. Znalazłeś jakiś niemiecki (i na 100% nie działający) quest i świecisz?

ePc0b.jpg

mcn_cc.pl - banda złodziei

;)

Piszę questy na zamówienie - Zostanę questerem na serwerze dedykowanym - Na zlecenie napiszę questy - Zakoduję stronę HTML5/CSS3

Opublikowano

set_quest_state("levelup","run") -- levelup quest wieder starten

pc.setqf("state", 0) --Wenn wir in der Aufgabe Variablen setzen, kann die DB Belastung reduziert werden.

say_title(":") l <--- co to jest ta 1 ?

say("Musisz 100 zabić") <-- brak questu w grze

say("Przyjdź do mnie teraz, proszę") <-- brak questu w grze

pc.change_money( 10000000 )
say_reward("Yang 10000000")
) <-- Co to są te nawiasy ?
say_reward("Niektóre przedmioty")
) <-- Co to są te nawiasy ?
say_reward("Level Konia 21") <-- gdzie dajesz ten 21 lvl konia ? 

 

Padłem , quest napisany przez ciebie ? Fajny nawyk w say pisać po polsku a w komentarzu po niemiecku. ;]

Też tak chcę <lol2> :)

 

Up

Ma 100% racji ! Przypisywanie sobie cudzej własności , bez podania źródła to chyba przestępstwo ?

1357152384-U263278.jpg

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Chciał zabłysnąć, ale coś nie wyszło ;)

ePc0b.jpg

mcn_cc.pl - banda złodziei

;)

Piszę questy na zamówienie - Zostanę questerem na serwerze dedykowanym - Na zlecenie napiszę questy - Zakoduję stronę HTML5/CSS3

Opublikowano

juz po pierwszej linijce widac, ze nie bedzie dzialal

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                      LTE Play Opole

Opublikowano

i tu was zdziziwie, questa napisalem ja , uzywająć generatora :) jak widać nie potraficie jednak tego odróżnić .

giphy.gif

Opublikowano

Quest zgłosiłem i tak, ma błędy , w grze go nie będzie a nawet się nie wgra ;]

Nawet go nie testowałeś ... Uważam ,że ten pod dział nie jest na questy z generatora tylko bardziej na questy z inwencją twórczą , pisane samodzielnie i oczywiście TESTOWANE I DZIAŁAJĄCE !

Na przyszłość radzę nauczyć się "metinowskiego lua" lub zmienić generator na poprawniejszy i dopracowany(ironia) ^^;)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Po co pracować na generatorach, ruszcie głową...

ePc0b.jpg

mcn_cc.pl - banda złodziei

;)

Piszę questy na zamówienie - Zostanę questerem na serwerze dedykowanym - Na zlecenie napiszę questy - Zakoduję stronę HTML5/CSS3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...