Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FRAKCJE] [WOJNY GILDI] ZERO LAGA ! ZAPIERAJĄCE DECH W PIERSIACH BITWY


Rajus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[FRAKCJE] [WOJNY GILDI] ZERO LAGA !!!

serwerminecraft.png

adresip.png

188.165.224.196:25022

 

 

informacjed.png

 

myslnik.png Tryb rozgrywki: Wojny Frakcji

myslnik.png Biała lista: Nie

myslnik.png Ilość slotów: 23 *

myslnik.png Zwierzęta: Tak

myslnik.png Potwory: Tak

myslnik.png PvP: Tak

 

pluginy.png

Odpowiednie Dopasowane Do rodzaju serwera i wymagan graczy

 

ekipal.png

HeadAdmini:

-Moneyboyyy12

-Stopro

-Sofoklates

Admini:

-Dawson

Modzi:

-Bartek1213

dodatkoweinformacje.png

- PVP poza spawnem

-Zapierające dech w piersiach Bitwy !!!

-Dożywotnie Vipy Praktycznie za "Grosze"

-Przyjemna Administracja

-Brak lagów Niemiecka Maszyna

Opublikowano

Serwer nawet dobry, da się pograć ale patrząc na wymagania dzisiejszych graczy to za wesoło nie jest. Plusem jest brak lagów i dość ogarnięci admini

 

Moja ocena serwera 7/10 :)

 

Jeśli ktoś lubi ten typ to polecam

Opublikowano

Przyznam że server dobry... Lecz admini Do dup* Chodzi tylko o yachstory.. Zbieramy eq razem zmoja gildją a ty tepa nas do lasu i tam zabija... Mówi "ja chce coś sprawdziać" ale eq i powera nie odda nie polecam wam tego serva!

 

Pozdrowienia Conan.

Opublikowano

@up

Dokładnie, żeby nie ten Mod to byłby zajebisty, a tak zabija każdego, kicka... Zróbcie coś z nim

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Ja Myślę, że zostaliśmy oszukani... Zacytuje "-Przyjemna Administracja"

 

Oceniajcie sami !

 

I proszę o ty by Właściciel servera coś zrobił Bo "Yachstory" Obniża wam ocene... i poprostu psuje grę.

 

Pozdrowiania Conan

Opublikowano

Sos, ale jak się patrzy "przyjemna administracja" to tam nigdzie nie ma Yachstory... Czyli już wiadomo all ;]

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...