Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Kilka telefonów wybór.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałby sie spytać jaki telefon wybrać, generalnie to się nie znam :

Alcatel OT-991D

HTC HD (1,2)

Motorola Milestone (1,2)

Sony Xperia Tipo

Sony Ericsson Vivaz Pro

Sony Ericsson Neo V

Sony Ericsson Live With Wolkman

Sony Ericsson ARC S

 

Fajnie bybyło żeby miał android 4+ lub możliwość aktualizacji do tego numeru, całkiem spory ekran, niekoniecznie klawiature qwerty, multitouch.

Opublikowano

ok dzięki, a nie wiadamo czy bedzie jakas aktualizacja na androida 4/4xx ?

 

edit//

juz sie dowiedzialem ze aktualka jest

a cos innego posiadajacego multitouch,spory ekran i androwida 4+ polecilbys ?

 

edit2//

z duzym rozmachem 700zl ale oczywiscie im mniej tym lepiej

Opublikowano

ten budzet to z romachem 700zl (im mniej tym lepiej)

 

a doloby rade podlaczyc tel do komputera i nagrywac z niego dzwieki ? tak jakby kontrolel midi

Opublikowano

Do 700zł znajdziesz ace2 ale niestey nie ma on 4". Soobuj sie rozejrzeć za sgs+, no albo bierz Arc S. :-)

 

 

Wysłano z mojego urządzenia android za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

W tej cenie tak jak wyzej szukaj samsunga galaxy ace 2. Telefon podzespolami nie grzeszy, wyswietlacz jest czytelny i wyrazny, telefon jest szybki. Po zainstalowaniu jakiegos nieorginalnego softu telefon bardzo plynnie obsluguje najnowsze, mocno wymagajace gry.

Opublikowano

HTC HD2! <3

 

Świetny smartphone, mimo, że nie najnowszy. Odpalisz na nim bezproblemowo najnowszego Andka i WP. Do wyboru, do koloru. Ma dobre podzespoły i świetnie się na nim ogląda czy gra (ekran 4.3 cala). Jak dobrze poszukasz to znajdziesz całkiem niedrogo. Naprawdę szczerze polecam.

Opublikowano

Omg Cover z choinki się urwałeś? Te smartfony są bardzo słabe w porównaniu do Ace2. Nie mogłeś czegoś lepszego zaproponować za 700zł? Bo tipo i huawei to śmieszna propozycja. :-)

 

Wysłano z mojego urządzenia android za pomocą Tapatalk 2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...