Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ANDROID][WIDGET] Hobbit Sting // wykrywacz Wi-Fi prostu ze Śródziemia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie fani Śródziemia :)

 

Mamy przyjemność zaprezentować Wam nasze najnowsze dzieło - Hobbit Sting Widget,który jest owocem pracy grupy przyjaciół z Białegostoku.

 

Jak to działa?

To proste! Kiedy znajdziecie się w zasięgu Wi-Fi ostrze zaświeci się na niebiesko.

Zainstalujcie widget na Waszych smartfonach a już nigdy nie przegapicie darmowego internetu :)

 

Do ściągnięcia z Google Play Store.

 

Ściagnijcie i podzielcie się wrażeniami mili end-userzy, jeśli będziecie mieć jakieś sugestie to z miłą chęcią ich wysłuchamy.

 

Z góry dzięki za pomoc!

 

SCREENY:

 

https://lh3.ggpht.co...vpXd5QS4spOWUDU

https://lh4.ggpht.co...UPpKDJzBXbDQQlQ

Opublikowano

Ja w moim HTC Wildfire S bez tej aplikacji mam taką możliwość.

Ustawienia --> Sieci zwykłe i bezprzewodowe --> Ustawienia Wi-Fi --> Powiadomienie o sieci .

 

Stawiamy ,,ptaszka" i tyle. : D

Opublikowano

Ja mam to samo co up

, aplikacja zbędna

hehequb.png

 

..................................................................................................................

Opublikowano

zbędne, jak każdy widget powoduje zwiększone zużycie baterii a że to wifi tym bardziej

 

lepiej by sam system sprawdzał sobie dostępne sieci a najlepiej wyłączyć wifi jak się nie używa , 20-30% dłuższy czas używania telefonu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

po pierwsze , trzeba mieć włączene wifi co je baterie bardzo szybko

po 2 każdy telefon automatyczne łączy się z siecią bez zabezpieczen więc jest to zbędne.

dodatkowo każde takie scierwo jak ten wieget niczemu nie służy i tylko zaśmieca telefon, mimo wszystko znajdźie się to na pewno na moim telefonie na jakieś 10 min.

pozdrawiam

2utq9g5.png b6u4qg.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...