Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial] Gdzie wbić skile/lvl , gdzie szybko kasa leci ,itp knight i pall


kevin1920

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam to mój 1 poradnik

1.skile

A). skile knight ,

B). skile pall

 

A)

jeśli mamy podstawowe eq z rocka to idziemy na Trolle Venore albo Thais według mnie w venore ich jest więcej

8-50/50 trolle , roty

10-65/65 slimy, p set, dragon shield ,

15-70/70 cyce-slimy , k set ,dragon shield

25-75/75- 80/80 cyce ,k set ,(demon sheidl ) jak masz kase a jak nie to vampire shield

ja tak zawsze robię i potem mogę szybko biegać na lepsze monstery

 

B)

jeśli mamy podstawowe eq z rocka to idziemy na Trolle Venore albo Thais według mnie w venore ich jest więcej

8- 60/60 trole ,roty venore

10-65/65 slimy , p set ,dragon shield

15-70/70 slimy ,k armor , p legi ,dragon shield

20-80/80 slimy ,cyce , pall armor , k legi , dragon shield - (vampire shield) jak mamy duzo kasy

 

a potem to na monki jak nie mamy pacca a jak mamy to off i to tylko mamy spery - knife i shield zeby nam to lecialo

 

3)exp na jakim lvl knight ,pall A)

4) bot na kase i lvl knight ,pall B)

 

 

 

A) exp

knight - pall podobnie jak knight lecz nie na grimy tylko na hydry dalej i taki prosze robic ;d od 25 task na tarantura

8 lvl trole do 10 lvl

orc warrior -trole -od 10 do 15

cyce (thais) albo (venore) pacc to edron -od 15 do 30

gs-dragi - cyce (venore) od 30 -45 jak mamy pacca to moża isc już na yalahar dragi ,berki ,elfy ,mutanty

gs-dragi - dl -cyce,orc force (venore) od 45 do 60 jak nie mamy kasy na pacca to zbieramy na niego :D

yalahar bug raider-dragi ,gs,zombi dl, wtedy do 65-70 moża tam być

hydra-gs-dragi -dl -bug,,,, dl-dragi na ankrahum hydra na port hope ,gs na yalhar obok zombi bug yalahar od 70 do 100+

potem to już grim -demony (soory ale tego nie wiem gdzie oni są wiem tylko że 1 demon jest na edron i na dhq)

 

 

knight- to jest najlepsza klasa do bota ponieważ nie musimy kupić sper a ma dużo capa

B) bot to tylko na noob har skile to 60-70 tibia auto bo to darmowy bot ;d

do 20 lvl ja jestem na thais trolle każdy wie gdzie one mało bota (zależy od serva)

od 20 lvl to cyce do 60 można tam siedzieć bo fajnie kasa leci a mało expa thais

40 to dragi ,cyce,gs, dl ,viva,orc force dużego wastu nie ma na 24h to bedzie około max 200 a sie zarobi na samych itemach z 10 k zależy co wyleci :D ja miałem na 40 lvl na 24 okolo 100k to jest dużo

 

5)eq na główna postać

A)knight

(soory ale nie znam nazy all mieczy )

8 - plate set ,dwarven shield , dark helmet

15 - k armor , p legi ,dwarven shield , c helmet

20 -set ,dragon sheild ,c helmet

35- golden armor , k legi ,demon shield ,royal helmet ,bohy

50 + -golden armor-mpa ,g legi ,mms ,demon helmet , bohy ,softy

 

 

B) pall

8- p set ,dwarven shield ,dark (spery albo star) do 25 lvl

15 - blue armor , p legi ,dwarven shield , c helmet

25- pall armor , k legi ,dragon ,c helmet (royal spear)

35 -pall armor , g legi ,dragon ,royal helmet od 42 (magiczne spery soory nie znam nazwy )

50+ - golden - mpa ,mms ,demon albo royal helmet (assasin star )

 

jak coś zapomniałem to proszę pisac

Opublikowano

Po 1: rooka - nie rocka

Po 2:

5)eq na główna postać

A)knight

(soory ale nie znam nazy all mieczy )

8 - plate set ,dwarven shield , dark helmet

15 - k armor , p legi ,dwarven shield , c helmet

20 -set ,dragon sheild ,c helmet

35- golden armor , k legi ,demon shield ,royal helmet ,bohy

50 + -golden armor-mpa ,g legi ,mms ,demon helmet , bohy ,softy(już lepiej bohy )

 

wtf?

 

 

Po 3:

pall

8- p set ,dwarven shield ,dark (spery albo star) do 25 lvl

15 - blue armor(co to?) , p legi ,dwarven shield , c helmet(po co?)

25- pall armor , k legi(nie lepiej blue?) ,dragon(lepiej guardian) ,c helmet (royal spear)

35 -pall armor , g legi ,dragon(lepiej vamp) ,royal helmet od 42 (magiczne spery soory nie znam nazwy )-enchant spears

50+ - golden - mpa ,mms ,demon albo royal helmet (assasin star )

 

Po 4: Wszystko się ze sobą zlewa

 

Ocena: 2/10

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano

soory ale to było na szybko pisane ;d i dla tego trochę błędów w eq jak chcesz to ci zrobię bardzo dobry poradnik wszystko będziesz miał ,postaram sie zrobić poradnik na all klasy :D

Opublikowano

Zaluje ,ze to przeczytalem stracilem chwile cennego czasu ,to nie jest poradnik ,a nawet zastanawiam sie czy by tego do ksoza nei wywalic.

Dlaczego? proste wprowadzasz w bład ludzi .

Ten poradnik (o ile mozna go tak nazwac ) nikomu w niczym nei pomoze a i jescze namaci w glowie bzdurami > kosz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...