Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft Serwer (Co ciekawego dodać dla graczy)?


xCraftRayX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otóż mam serwer minecraft i chciałbym się dowiedzieć jak urozmaicić grę graczą ??

 

Mam pare parkurów, 2 mapki Survival Games, Mob arene, Mape z działkami i survivalem, Arene spleef, Expiarke i Pokój Grief.

 

Czekam na wasze pomysły.

 

 

 

Mój serwer: 178.32.240.181

Opublikowano

Zamiast mapy survivalowej mógłbyś dodać Tartak, piaskownice itp.. W jednym miejscu coś takiego.. Że będzie się samo resetowało.

Cześć.

Opublikowano

Stwórz kolejną mapkę i na niej daj skyblock. Plugin zaawansowany bardziej to uskyblock

Link:

http://dev.bukkit.org/server-mods/ultimate-skyblock/

Kolejną propozycją jest znów utworzenie nowej mapki i stworzenie survival i zrobić tam frakcje.

Link do Factions:

http://dev.bukkit.org/server-mods/factions/

Link do Multiverse-Portals:

http://dev.bukkit.org/server-mods/multiverse-portals/

Members ---> Pro User ---> Postmaker ---> Black Member ---> MPC Champion ---> MPC Gold Member ---> MPC Winner

Opublikowano

Hmm , mi sie zdaje ze starczy ale kiedys gralem na serwie w ktorym bylo wiezienie np. ja zabije teraz MisiaKoale z miecza fire aspect II to on mnie moze do sadu podac a ty admin jestes sedzia :D

Opublikowano

Hmm , mi sie zdaje ze starczy ale kiedys gralem na serwie w ktorym bylo wiezienie np. ja zabije teraz MisiaKoale z miecza fire aspect II to on mnie moze do sadu podac a ty admin jestes sedzia :D

Wole pomysły takie że raz coś zrobie i nie muszę się więcej udzielać.

 

Zamiast mapy survivalowej mógłbyś dodać Tartak, piaskownice itp.. W jednym miejscu coś takiego.. Że będzie się samo resetowało.

Mapa survival musi być przeciez tam gildie ludzie se buduja itp

 

Dodaj arenę pvp ;)

Arena pvp już jest :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...