Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Perfixy w dziale Via www (Nieobowiązkowe)


DiExNoW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka w dziale "Via www" widnieje coraz więcej postów ;),

Ale w większości nie ma PERFIXÓW ! I różnie bywa do tego nie które osoby nie umieją pisać (Nie mam zamiaru urazić tych osó B) i możemy nie zrozumieć o co chodzi w danym temacie !

 

Więc jeśli można to proszę się o stosowanie do opisanych perfixów !

 

 

1.Perfixy Podstawowe(Nie będe ich wypisywał do innych działow wymienionych niżej), (Te perfixy STOSUJEMY DO KAZDEGO DZIALU ):

 

[Problem] - Dopisz ten perfix jeśli masz z czymś problem,

 

[szukam]/ - Dopisz ten perfix jeśli czegoś szukasz,

 

[TuT/bug/VTuT] *** - Jeśli masz jakiś poradnik dla graczy, lub bug,

 

[info] - Jeśli informujemy o czymś użytkowników

 

[Pytanie] - Jeśli o coś pytamy ;)

 

[inne] - Jeśli zakładamy temat o grze, ale żaden perfix z wyżej i niżej wymienionyh do nego nie pasuje

 

 

Dział "Via www":

 

[Nowość]/[Nowa Gra] - Dopisz ten perfix jeśli jest to coś nowego lub Nowa gra !,

 

[Priv] - Dopisz ten perfix jeśli założyłeś lub znasz jakiś prywatny server gry ,

 

[Hit] - Dopisz ten perfix jeśli znalazłeś coś w internecie bardzo przdatnego lub bardzo ciekawego ew. może to być bug , który jest bardzo przydatny,

 

[silnik] - Jeśli jest umieszczony w temacie silnk gry

 

 

Dział "Gry na portalach społecznościowych"

 

[Facebook]/[FB] - Jeśli chodzi o coś związnaego z Facebookiem,

 

[Nasza Klasa]/[NK] - Jeśli chodzi o coś związanego z Naszą klasą,

 

[Nazwa gry] - Jeśli piszesz o jakieś gre TuT,pytanie, czy masz jakiś z nią problem dopisz np. [Magic Island,Problem]

 

[bot] - Dopisz ten perfix jeśli masz bota do jakiejś gry na NK lub FB ;)

 

 

 

Dział "OGame"

 

[szukam]/[Poszukuje] - Jeśli poszukujesz czegoś (bugi,hacka,czita) lub graczy do gry

 

[Priv] - Dopisz ten perfix jeśli założyłeś lub znasz jakiś prywatny server gry ,

 

[bOT] - Dopisz ten perfix jeśli masz bota do Gry OGame,

 

[silnik] - Jeśli jest umieszczony w temacie silnk gry,

 

[Reklama] - Jeśli chcesz zareklamować jakiś server gry,

 

 

Dział "Wolni Farmerzy"

 

 

[bOT] - Dopisz ten perfix jeśli masz bota do Gry Wolni Farmerzy,

 

[TuT/bug] *** - Jeśli masz jakiś poradnik dla graczy,lub bug,

 

[Priv] - Dopisz ten perfix jeśli założyłeś prywatny server gry ,

 

[silnik] - Jeśli jest umieszczony w temacie silnk gry

 

[Reklama] - Jeśli chcesz zareklamować jakiś server gry Ogame,

 

 

Dział "Plemiona"

 

[bOT] - Dopisz ten perfix jeśli masz bota do Gry Wolni Farmerzy,

 

[Priv] - Dopisz ten perfix jeśli założyłeś prywatny server gry ,

 

[silnik] - Jeśli jest umieszczony w temacie silnk gry

 

[Reklama] - Jeśli chcesz zareklamować jakiś server gry Plemion

 

 

 

Dział "Shakes & Fidget"

 

[Oferuje] - Jeśli oferujemy komuś jakąs gildie lub zapraszamy do niej :P

 

[Zaproszenie] - Gdy zaprszamy kogoś do grania na jakimś serverze :>

 

[inne] - Jeśli zakładamy temat o grze, ale żaden perfix z wyżej wymienionyh do nego nie pasuje

 

[Priv] - Dopisz ten perfix jeśli założyłeś prywatny server gry ,

 

[bOT] - Dopisz ten perfix jeśli masz bota do Gry

 

 

Dział "Football Team"

 

[Oferuje] - Jeśli oferujemy komuś jakąs gildie/klan lub zapraszamy do niej :P

 

[Zaproszenie] - Gdy zaprszamy kogoś do grania na jakimś serverze :>

 

[Priv] - Dopisz ten perfix jeśli założyłeś prywatny server gry ,

 

[bOT] - Dopisz ten perfix jeśli masz bota do Gry ,

 

[silnik] - Jeśli jest umieszczony w temacie silnk gry

 

 

 

Dział "Farmerama"

 

[Zaproszenie] - Gdy zaprszamy kogoś do grania na jakimś serverze :>,

 

[Oferuje] - Jeśli oferujemy komuś jakąs gildie/klan lub zapraszamy do niej,

 

[bOT] - Dopisz ten perfix jeśli masz bota do Gry,

 

[Priv] - Dopisz ten perfix jeśli założyłeś prywatny server gry ,

 

 

Dział "Tworzenie własnej gry WWW"

 

[/color] - Jeśli jest to gra zrobiona w PHP , lub ma być zrobiona,[/b]

 

[b][color=#FFA07A][Flash] [/color]- Jeśli jest to gra zrobiona we Flashu, lub ma być zrobiona,[/b]

 

[b][color=#FFA07A][Zapowiedź][/color] - Jeśli zapowiadamy naszą grę lub kogoś , która ma być nie dlugo dostępna ;) ,[/b]

 

[b][color=#FFA07A][Ocena][/color] - Ten perfix piszemy , jak dajemy jakaś prace do oceny , layout itp.[/b]

 

 

 

[b][color=#008000]Dział [/color][color=#008000]"SeaFight"[/color][/b]

 

 

[b][color=#FFA07A][Zaproszenie][/color] - Gdy zaprszamy kogoś do grania na jakimś serverze :>,[/b]

 

[b][color=#FFA07A][Oferuje] [/color]- Jeśli oferujemy komuś jakąs gildie/klan lub zapraszamy do niej,[/b]

 

[b][color=#FFA07A][bOT][/color] - Dopisz ten perfix jeśli masz bota do Gry,[/b]

 

[size=4][b][color=#FFA07A][Priv] [/color] - Dopisz ten perfix jeśli założyłeś prywatny server gry ,[/b][/size]

 

 

 

 

 

 

[b][color=#008000]Dział [/color][color=#008000]"Haxball"[/color][/b]

 

[b][color=#FFA07A][color=#FFA07A][color=#FFA07A][silnik][/color] [/color][/color][color=#A9A9A9]- Jeśli jest umieszczony w temacie silnk gry[/color][/b]

 

[b][color=#FFA07A][Zaproszenie][/color] - Gdy zaprszamy kogoś do grania z nami ;),[/b]

 

[size=4][b][color=#FFA07A][Priv] [/color] - Dopisz ten perfix jeśli założyłeś prywatny server gry,[/b][/size]

 

 

 

[b][size=5][color=#008000]2. Perfixy możemy łączyć dam kilka przykładów:[/color][/size]

 

[color=#FFA07A][szukam,priv][/color] Szukam Priva gry [color=#FFD700]***[/color] (Oczywiście nie pisać o np. grze plemiona bo jest taki dział tutaj i można w nim napisać)[/b]

 

[b][color=#FFA07A][Problem,priv][/color] Mam problem z privem gry [color=#FFD700]***[/color][/b]

 

[b][color=#FFA07A][silnik,problem][/color] Silnik [color=#FFD700]***[/color] nie wyłącza się za pomocą komendy [/b]

 

[b][color=#FFA07A][szukam,silnik][/color] Szukam silnika gry [color=#FFD700]***[/color] (Oczywiście nie pisać o np. grze plemiona bo jest taki dział tutaj i można w nim napisać)[/b]

 

[b][color=#FFA07A][Problem,szukam][/color] Szukam [color=#FFD700]***[/color] ( dwa perfixy jako 2 pytania, nie dotyczące tej samej gry lub tego samego pytania)- Gra się resetuje przy starcie[/b]

 

[b][color=#FFA07A][Priv,Hit][/color] Nowość priv gry [color=#FFD700]***[/color]

 

 

 

 

 

[color=#FFD700][size=2]Legenda

 

*** - Nazwa tematu/gry,bota,programu itp.[/size][/color][/b]

WojakPL - Banned

Opublikowano

Prefixów nie ma, bo userzy nie robią, a modzi, my mamy wiele tego do zrobienia.

Temat może być, ale musiałbyś podac wszystkie prefiksy do wszystkich działów z osobna. Wtedy można podpiąc.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Ok to jeszcze dziś sie postaram to zrobić :>

 

 

 

@edit może ktoś zmienić nazwe tematu? na "Perfixy w dziale Via www"

WojakPL - Banned

Opublikowano

Parę poprawek i powinno być perfekt. Szczerze, to potrzebny był taki temat ;)

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

@up jeśli tak mówisz , to mogą być ,ale nie obowiązkowe , z dopiskiem," ale lepiej ich używać" ;>

WojakPL - Banned

Opublikowano

aj tam malo osob pisze prefixy dlatego ze jak piszesz np [problem]cos tam cos tam to nikt nie wejdzie bo sie nie chce a jak nie napiszesz to bd zagladac bo mysla moze hack :O ;p

2435676187.png

Opublikowano

Ta, będa zaglądać i co z tego ?

 

Nikt nie odpowie tej osobie dlatego ,że ich okłamałą.

 

Mpc logic.

WojakPL - Banned

Opublikowano

@up jeśli tak mówisz , to mogą być ,ale nie obowiązkowe , z dopiskiem," ale lepiej ich używać" ;>

Niech będzie

1388363882-U262029.png
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...