Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FairPlayGame [Survival+FreeBuild] ■ [TS3][24/7][Dedyk] ■ Najlepszy Serwer.! ■ Ogarnięta administracja.


FairPlayG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FairPlayGame [survival+FreeBuild]

 

adresip.png

Serwer: 178.33.78.20:2013

TS3: 79.133.216.154:2200

 

informacjed.png

 

myslnik.png Tryb rozgrywki: HalfSurvival (Survival+FreeBuild)

myslnik.png Biała lista: Nie

myslnik.png Ilość slotów: 20

myslnik.png Zwierzęta: Tak

myslnik.png Potwory: Tak

myslnik.png PvP: Tak

myslnik.png Premium: Nie

 

ekipal.png

FrxX - Właściciel

MoHiToS - Administrator

Cichacz - Administrator

Pinecha08 - Administrator

dodatkoweinformacje.png

Mamy przyjemność zaprosić Was na nietypowy serwer, którym jest nasz Half-Survival. Jedyne czym różni się ten serwer od prawdziwego Survivalu, to fakt, iż można mieć prywatne skrzynki oraz cuboid w wybranym miejscu 20x20. Posiadamy również ogarniętą administrację, która ma już doświadczenie w adminowaniu na serwerach MC. Mamy nadzieję, że znajdzie się chociaż paru zwolenników tego Odmieńca.

Serwer stoi na potężnej maszynie i zapewniamy że lagów nie będzie;)

Serwer jest opłacony na bardzooo długi czas, więc nie musicie się obawiać że serwer padnie po miesiącu z powodu braku pieniędzy na opłacenie;)

Codziennie eventy.!

Niedługo konkursy na GiftCode.!

=============================================================

Aby dostać działkę wystarczy napisać do admina:)

=============================================================

Aby móc zacząć budować etc należy zdobyć rangę Gracz.

Rangę Gracz zdobywa się po przejściu krótkiego testu o serwerze.

Przed testem należy przeczytać wszystkie tabliczki gdyż bez nich będzie trudno przejść test.

Teleport do testów jest na spawnie.

=============================================================

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

no no serwer zapowiada się obiecująco wejdę i go ocenie :D

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

zapraszam.

Zapraszam także do pisania propozycji nowych klas które mają być na MobArenie;)

Propozycje piszemy na naszym forum, adres podany na serwerze:)

Opublikowano

up.

Musisz zdać test na gracza (przyciski 2 na przeciwko jak wpiszesz /spawn)

Poźniej po rozwiązaniu testu otrzymujesz rangę gracz i możesz wyjść przez główne wyjście:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...