Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Włam 3 ! ktos zalozyl podobnego uzytkownika !


LefanArk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

 

Oczywiscie. Serw Multi, na 1.4.6, Syrvival i jeszcze mam jedna kwestie. Otóż:

 

W katalogu userow Main/Players mam moj Nick, pt. "KowalskiWart1" (wielkosc liter jest wazna) i ktos OBCY zalozyl drugiego uzytkownika ale w taki sposob "KowalskiWART1" (na koncu juz duze litery). Czy serwer MC rozrozni tych uzytkownikow ? Mysle ze moze sie tak zdazyc ze Serwer MC mysli ze to ten sam uzytkownik i dlatego nadaje mu moje uprawnienia ???

Chyba nawet jestem tego pewny (a moze sie myle).

 

Jestem OPem i jak ktos taki mi wlezie to bierze sobie GM potem nadaje sobie samodzielnie OPa i kłopoty murowane ?

Czy MC rozroznia wielkosc liter ?

 

W AuthMe juz zmienilem pozycje na: maxRegPerIp: 1 - ALE czy to wystarczy ?

Opublikowano

AuthMe - kiedys najlepszy plugin na logowanie. Jednak starsznie zbugowany.

 

Polecam Ci CrazyLogin ,identyczny jednak mniej zbugowany. :)

11456947725785518698.jpg

By: Fringe

Opublikowano

Powinno wystarczyć, lecz polecam zmienić na crazylogin + zrobić parę "podróbek" twojego konta i jeżeli będzie się dało to je zarejestrować.:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...