Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] jak sprawdzic pong na serwerze i zmienic w cliencie lub odwrotnie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak sprawdzic pong na serwerze i zmienic w cliencie lub odwrotnie?

Mam upx, niby mi wypakowuje, cos sie dzieje, ale nigdzie nie ma wypakowanych plikow.

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/297384-tut-jak-zmienic-pong/

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

ok, pong w game mam 2x 1234abcd5678efgh ,a w cliencie 1234abcd5678efgh i testtesttesttest . Jezeli zmienie w cliencie na 2x 1234abcd5678efgh bedzie ok?

 

@edit

nie dziala, loguje, wybieram postac, po wybraniu postaci gra sie nie laduje tylko wywala do logowania (tylko na komputerze clienta, na komputerze serwera jest ok), porty odpalone.

 

Mam przerobionego clienta serwera eruris.

Opublikowano

ok, pong w game mam 2x 1234abcd5678efgh ,a w cliencie 1234abcd5678efgh i testtesttesttest . Jezeli zmienie w cliencie na 2x 1234abcd5678efgh bedzie ok?

 

@edit

nie dziala, loguje, wybieram postac, po wybraniu postaci gra sie nie laduje tylko wywala do logowania (tylko na komputerze clienta, na komputerze serwera jest ok), porty odpalone.

 

Mam przerobionego clienta serwera eruris.

 

Zobacz czy w sysser clientowym coś jest.Bo to nie wina pongu

Opublikowano

po 13.00 podam logi z syserr bo obecnie nie mam dostepu do pc

 

edit

Logi z syserr

0102 11:08:47234 :: granny_shared_vbs:
0102 11:08:47584 ::  0: 40
0102 11:08:47584 ::  1: 20
0102 11:08:47584 ::  2: 20
0102 11:08:47584 ::  3: 40
0102 11:08:47584 ::  4: 2
0102 11:08:47584 ::  5: 20
0102 11:08:47584 ::  6: 0
0102 11:08:47584 ::  7: 1
0102 11:08:47584 ::  8: 0

Opublikowano

sysser jest czysty..

 

Bo nie odpalasz przez glowe sury jak rozumiem stawiasz serwer na komputerze (stacjonarnym) i na nim mozesz zalogowac tak ? a wlazisz przykladowo na 2 komputer i wywala ci postac tak?

 

 

Jezeli tak to zle cie pokierowali bo chodzi o: Mc 2010 V2 - Launcher

 

musisz przez ten laucher odpalac na 2 komputerze :)

 

 

Glinka Cie zle zrozumial pobierz ten laucher :

Mc 2010 V2 - Launcher

 

 

i odpalaj przez taka glowe sury : Metin2_2010 jak skonfigurowac ten laucher poczytaj na mpc forum

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Powinien dzialac ewentualnie po wypakowaniu tego lauchera nie kopiuj binki metin2.bin lub metin2client.bin do clienta zostaw swoj jak go dobrze wyedytowales to sie polaczysz na 200%

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...