Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem, zawieszenie komputera, monitor "no signal", dziwny dzwięk z głosników


xxBoBxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

 

Na początku dodam że gram w minecrafta już ponad rok na tym samym komputerze i wczesniej tego nie miałem. Chodzi o to że gdy pogram se np. w Minecrafta, Metina2 z 15 minut to mi komputer się zawiesza, na monitorze wyskakuje "No Signal" a z głosników wydobywa sie szum, wiecie co może być tego przyczyną. Gram na średnich wymaganiach, mam po 50fps

 

 

Film nagrany przez kogoś z takim samym problemem

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=o-wJ4-eAAWw

 

PS. Proszę mi nie spamić o:

-Sterownikach (Bo mam od producenta komputera)

-Temperaturach (Bo są dobre 30-40)

-Kurzu (Bo jest przeczyszczony)

-Chłodzeniu (Bo mam otwarte klapy z obu stron)

-Karcie graficznej że słaba (przez rok działała więc nie mów że słaba bo by było od początku tak)

 

Karta graficzna - GeForce 220GT

Procesor - Duo 2.53

RAM - 2.5GB

Zasilacz - Deer 500W

System - Windows 7

Dota 2 > Lol

Opublikowano

Komputer z alledrogo gówniany. Karta graficzna słaba, chuj że działa jak jest mało wydajna. Moim zdaniem jest to wina zasilacza - kup Thermalake Smart 530W albo OCZ StealthXStream 500W.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Komputer z alledrogo gówniany. Karta graficzna słaba, chuj że działa jak jest mało wydajna. Moim zdaniem jest to wina zasilacza - kup Thermalake Smart 530W albo OCZ StealthXStream 500W.

 

Starczy tani Chieftec 450/Thermaltake 430w, i tak będzie spory zapas mocy.

Podaj jednak te temperatury... problemem może być GPU albo zryty zasilacz ;x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...