Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Jakiś fajny nick dla Ninji dagger


Taharii01

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up

 

"debilu"? takie slowa padaja z ust 10 - 13 letnich dzieci

 

kolejny znawca polszczyzny?

 

slownika w domu nie masz?

 

odkad "zabójca" pisze sie przez "u" ?..

 

pozdrow pania od polskiego

 

 

@topic

 

kilek

Opublikowano

@up

 

"debilu"? takie slowa padaja z ust 10 - 13 letnich dzieci

 

kolejny znawca polszczyzny?

 

slownika w domu nie masz?

 

odkad "zabójca" pisze sie przez "u" ?..

 

pozdrow pania od polskiego

 

 

@topic

 

kilek

Dobra to teraz tak, IDIOTO.

Zabujca - dobrze -ó jest w przypadku zabójcza, zabójczy analfabeto :>

14 lat a mądrzejszy od "dorosłego" oO.

TOPIC;

Storm

Equalizerq_eune_51_5_logo.png


 


Shady

Opublikowano

Ja mialem takie na ninji : Vear , Vears , Marx , Sheyden , Tovgan , Volturi , Vampired .

Nie wiem jak chcesz :D Mnie pasują ^^

Na forach lub w grze posiadam nick:


Vears, Marx lub Soanath.


Jeżeli skądś mnie znasz. Napisz na forum lub w grze. :)


Opublikowano

dobrze napisałem o.O

Dobra to teraz tak, IDIOTO.

Zabujca - dobrze -ó jest w przypadku zabójcza, zabójczy analfabeto :>

14 lat a mądrzejszy od "dorosłego" oO.

TOPIC;

Storm

 

 

ahahahahahahaha

 

ludzieeeeeeeee trzymajcie mnie bo padne zaraz.....

 

czyli wychodzi na to ze mialem rację - nie masz slownika w domu :P

 

http://marcinmilkowski.pl/pl/sownik-ortograficzny-topmenu-33?option=com_content&view=article&id=22&Itemid=33&word=zab%C3%B3jca&do=Sprawd%C5%BA

http://marcinmilkowski.pl/pl/sownik-ortograficzny-topmenu-33?option=com_content&view=article&id=22&Itemid=33&word=zabujca&do=Sprawd%C5%BA

 

popatrz i zwroc uwage na to czy miales racje, bo cos mi sie nie wydaje

 

"taki dorosly" co to ma znaczyc?

 

byc moze jestem mlodszy od ciebie, ale coz

 

powiem tak.... wole byc "gimbusem" z dobrym wyksztalceniem niz (jak TY to nazywasz) "dorosłym", owszem moze fizycznie

ale dla mnie jestes zwyklym głowonogiem :>

 

musisz od razu wyzywać / denerwowac sie / ślinić przed monitorem?

 

swoim zachowaniem dorównujesz mojej siedmioletniej siostrze ;]

 

@topic

 

Azum

Gretnin

Afnik

Tomuk

Begmar

 

https://www.google.pl/#hl=pl&tbo=d&sclient=psy-ab&q=generator+nick%C3%B3w&oq=generator+nick%C3%B3w&gs_l=hp.3..35i39j0l3.44869.45142.4.46001.2.2.0.0.0.0.96.189.2.2.0...0.0...1c.1.De5rEgtEgDU&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&bvm=bv.1355534169,d.Yms&fp=5e74536b9792db70&bpcl=40096503&biw=1280&bih=865

 

ludzie naprawde to takie trudne?

 

takie tematy sa zbedne na tym forum..

 

[bez spamu]

 

Pozdrowienia dla :

 

techl4and

 

Daher

 

nie mam zamiaru sie wiecej z wami klocic, wybaczcie mi ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...