Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini-TuT] Jak działa limit na boxy - o co w nim chodzi ?


ЯevoX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

 

1284282093-U138092.png

 

 

W tym mini tutku chciałbym wam wytłumaczyć jak działa spadek boxów bo widze że nie które osoby na forum nie rozumieją bardzo prostego tematu

 

Otóż : Zbieramy boxy na mapie x2 , po równej godzinie zebraliśy 3 tysiące uridium. A

 

Ale bota nie wyłączyliśmy , i przez następną godzinkę zebrał nam 2, 5 tysiąca uridium.

 

Powoduje to limit na skrzynki bonusowe działający w sposób , który powoduje to , iż jeśli zbierasz bonus boxy więcej niż godzinę twoje zyski z nich zaczynają spadać.

 

I teraz , aby ponownie odebrać 100% zawartość naszego BB , musimy odczekać 24 godziny. Czyli jeśli zbieralismy boxy od 16 do 17 , dopiero następnego dnia o tej godzinie będziemy mogli odebrać pełny zysk.

 

Im dłużej latasz = mniej otrzymujesz z zawartości BB (to tak jakbys zbierał z lvl 15 boxy na x1 - teraz rozumiesz ? )

Opublikowano

No wszystko fajnie ale jednego nie rozumiem, jak będziemy długo zbierać boxy to po prostu spada szansa na znalezienie uri i energii a wzrasta szansa na kredki i inny szajs. To nie jest tak jak z levelami na x-1 ze mając któryś tam dostajemy tylko 30% zawartości.

Opublikowano

To działa na tej zasadzie, że to nie liczy się na ilość czasu tylko na ilość zebranych skrzynek.

Im więcej zbieramy skrzynek tym mniej uridium dostajemy.

Czyli:

Zbieramy na przykład 10 000 boxów [6h].

Aby przywrócić 100% zawartości nie czekamy 6h na usunięcie limitu tylko 24h.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

no a to po jakim czzasie/ ilosci boxow zaskakuje ? rowno po 1 h? ktos ma jakies spostrzezenia jak to moze dokladnie byc? mozna by lepiej taski pporobic wtedy

Nowa gra zarabiaj realne pieniądze handlując wirtualnym złotem zyski już w pierwszych dniach zabawy.



Więcej info na priv.

Opublikowano

no wlasnie tezmi sie tak wydaje i generalnie to chyba maleje ciagle im dluze sie zbiera bo np startujac bota i nie maac limitu na 600 boxow na h z biciem alienow zbiera nawet i do 4-5 tys a potem po 2-4 h tak co godzine o 100-200 spada do wartosci okolo 3500

Nowa gra zarabiaj realne pieniądze handlując wirtualnym złotem zyski już w pierwszych dniach zabawy.



Więcej info na priv.

Opublikowano

no wlasnie tezmi sie tak wydaje i generalnie to chyba maleje ciagle im dluze sie zbiera bo np startujac bota i nie maac limitu na 600 boxow na h z biciem alienow zbiera nawet i do 4-5 tys a potem po 2-4 h tak co godzine o 100-200 spada do wartosci okolo 3500

No, także ustawiaj najepiej na pvp na same boxy na 4h a potem na alieny na 24h, bo inaczej nie ma sensu zbieranie boxów ;)


7yo9.png

Opublikowano

Według mnie, zbierać boxy opłaca się max 3 godzinki.. Potem zarobek jest tak niski, że masakra.. A jak masz dobry statek, to cały czas najlepiej na alienach...

Opublikowano

Oj mylicie się wszyscy, otóż nie wiem jak wy ale wlaczylem kbota na 5 godzin żeby bił tylko alienki i zbierał boxy. Miałem wyfiltrowane tylko uridium i w 5 godzinie było 7 skrzynek pod rząd: 20,100.50,50,100,20,100 uridium więc u mnie po 6-7 godzinach zmniejsza się wartość uridium a więc nie po godzinie...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...