Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NOLIFE [Dedyk][1.4.6][40 slot.][No-Lag][Nowy][Najlepszy serwer Freebulid w Polsce][Fb+4Fun+Surv][Dużo Eventów][HOT]


Afryk4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nolife.png

Serwer nie jest inspirowany youtuberem / jego serwerem / lub jego nickem.!

Serwer ten jest bardzo dobry w swoim rodzaju i każdy dla sb coś tu znajdzie.

Niedługo (mam nadzieje) sieć serwerów nolife.

:)

 

COS%20O%20NAS.png

Twoje pytanie pewnie brzmi tak : "Czemu mam zagrać na tym serwerze a nie na innym"

 

To ci mówię czemu :

1.Organizujemy dużo masę zabaw/eventów/mini-eventów

2.Mamy dobrą maszynę

3.Administracja jest ogarnięta

4.Dobra oprawa graficzna i techniczna

5.Miła atmosfera + możesz poznać ciekawych ludzi na ts3 lub w grze

6.Własny TeamSpeak3

7.Konto VIP

8.I WIELE WIELE WIĘCEJ

 

jak%20zaczac.png

Najlepiej zapoznać się z zasadami jak i FAQ.

/w faq

/regulamin

 

Później zapoznać się z otoczeniem.

/w obi

/w sklep

/w dzialki

/w piaskownica

 

Teraz najlepiej nazbierać surowcę na działkę.

/w surowce

 

Gdy masz odpowiednią ilość (czegoś stack :P)

idź na

/w dzialki

i znajdź działkę dla sb.

 

Od teraz gra jakoś się będzie kreciła.

Możesz wbić na ts3.

 

ip.png

S7.MINESERV.EU:36371




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...