Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
MaRiUsZ2592

Mod Od Kamera Na Metin2 Pl

14 postów w tym temacie

Niewiem czy taki temat juz istnieje ale chcialbym sie zapytac czy mod od kamera dziala pod metina pl jak tak to jak to zrobic ?

Na pewno działa ale trzeba znać ip polskich serwerów :P

Długo byś nie poużywał zbanowali by cie :P

Wiem ze dlugo bym nie pouzywal ale pogralbym sobie dla beki przez chwile i zeby neo kidy sie patrzaly ze mam silne i aure xD

niestety nie uda się ten wyczyn ponieważ ip GameForge ma rozszerzenie sfsrv.net a tego mod kamera nie obejmuje więc nie działa a szkoda :(

[email protected]

400post jakiś medalik się należy xD

3 osoby lubią to

na starym kliencie nie da sie wejsc na pl trzeba nowa wersje moda specialnie napisana dla pl

1 osoba lubi to

Kiedyś działał a teraz to nie wiem bo dużo banów poszło wtedy pewnie zablokowali

1 osoba lubi to

Mam IP i port do s19 od GM'a z IRC'a zrobilem spolszczenie i nie dziala ciagle zostaniesz polaczony...

jeśli znasz ip polskich serwerów to z pewnością ci będzie chodził ;)

1 osoba lubi to

A co tak trudno znaleźć IP pl servow??

Widze ze tylko ja i kamer interesujemy sie plikami clienta -.-

File extractor , wypakowujemy root, w notatniku odpalamy serverinfo.py, kopiujemy IP jakie chcemy, podmieniamy w modzie kamera=dziala

Albo 2 sposob, FE, wypakowujemy root, podmieniamy playersettingsmodule i costam jeszcze, wrzucamy do wypakowanego PLa i mamy wszystko co u kamera -.-

@Kamer

Udalo mi sie zrobic ze na PLu mozna uzywac wszystkich skilli grupowych(Tych w pt) nie majac dowodzenia P

Pozatym odblokowalem nowego skilla, ktorym jako lider PT mozesz dowolnego czlonka teleportowac do siebie.

Jak zainteresowany, wklejenia tego do moda to pisz :)

2 osoby lubią to

@Waceq z dowodzeniem to proste i nie działa (nie testowałem tak przypuszczam) i wziąles tutorial z epvp napewno bo widziałem kiedys temat

Myslicie ze nie da sie silnego i aury na PL trzeba uzyc skillhack.dll + inject ;] i dziala :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518441
Użytkowników: 1189476
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: koxbot