Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[New] Nowy serwer ! Suvival + Frakcje/Wojny Gildi ! Rekrutacja on na admina !


kokkiller

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TakakoCraft !

 

 

de2zjo.gif Adres IP :spo.owncraft.pl:25996 Lub takakocraft.gomc.pl

de2zjo.gif Typ :Survival + Frakcje + Tajemnica !

de2zjo.gif Ilość slotów : 50 !

de2zjo.gif Premium : Możesz ale nie musisz :D czyli nie !

de2zjo.gif Moby : Tak

de2zjo.gif PvP : Oczywiscie :P

de2zjo.gif White-List : Nie !

de2zjo.gif Status : (ON)

 

 

 

 

 

Rekrutacja on !! Na admina/

moda !

 

 

 

Wzór!:

 

 

 

 

Wiek:

 

 

 

Nick:

 

 

 

Komendy1/10:

 

 

 

.

 

 

 

Dlaczego ty?:

 

 

 

Kontakt!:

 

 

 

 

Wiek:

 

 

 

Mikro!:

 

 

,

 

Podania pisz w komentarzach !!

 

 

 

 

W razie pytan pisz na gg: 40199999

 

,

 

 

 

TaKaKoCraft.gomc.pl !!

M Ó J N I C K TO : Energit00

Opublikowano

Wiek:16:)

 

 

 

 

Nick:Sniezek

 

 

 

 

Komendy1/10: 8 Mialem Swoj serwer na wersji 1.2.4 a mysle ze to nie problem nauczyc sien jakis nowych komend :) 8

 

 

 

 

.

 

 

 

 

Dlaczego ty?

:Chce ogaranac Zazwyczaj dzieci Grające na tych czitach ostatnio gralm na jednym z serwerów surv + frakcie Oto SS Roota 04084846030671584795.jpg 0 ogaru na serwie same itemi Zrobione przez admina mniej wiecej cos takiego 96879842574073704096.jpg smieszylo mnie to, ale jak admin ma taka ortografie to ma 12lat moze, dlatego chce to właśnie zmienic:)

I jeszcze te dzieci latajace na tym Nodusie nwm czy dobrze napisalem , ^^ ale cos w tym stylu:)

 

 

 

Kontakt!: GG:39881082

 

 

 

 

 

Mikro!:Sprawne :)

Jeszcze chcialbym cos zbudowac na spawnie bo taki Biedny mam fajny Projekt Bunny Hopa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...