Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[New] Otwarcie serwera 11:00 ! ! 50 Slotów ! Survival + Frakcje ! Rekrutacja on na admina !


Kokoks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TakakoCraft !

 

de2zjo.gif Adres IP :spo.owncraft.pl:25996 Lub takakocraft.gomc.pl

de2zjo.gif Typ :Survival + Frakcje + Tajemnica !

de2zjo.gif Ilość slotów : 50 !

de2zjo.gif Premium : Możesz ale nie musisz :D czyli nie !

de2zjo.gif Moby : Tak

de2zjo.gif PvP : Oczywiscie :P

de2zjo.gif White-List : Nie !

de2zjo.gif Status : (ON)

 

 

 

Rekrutacja on !! Na admina/moda !

 

Wzór!:

 

 

Wiek:

 

Nick:

 

Komendy1/10:

.

 

.

 

Dlaczego ty?:

 

Kontakt!:

 

 

Wiek:

 

Mikro!:

 

 

Podania pisz w

komentarzach !!

 

 

W razie pytan pisz na gg: 40199999

,

 

TaKaKoCraft.gomc.pl !!

Opublikowano

Wzór!:

 

 

 

Wiek: 16

 

Nick: Roxisska

 

Komendy1/10: 9

 

Dlaczego ty?: Mam spore doświadczenie w adminowaniu na serwerach gry Minecraft. Jestem kulturalna, byłam adminką na ponad 29 serwerach.

Chciałabym zostać adminem, ponieważ lubię pomagać graczom, udzielać informacji itp. itd.

Szkolę się w kierunku Projektantki Wnętrz, więc moje budowle są staranne i dopracowane. Znam się na wielu komendach. Zwłaszcza do pluginu "world edit, guard" i te podobne. Chciałabym zaoferować moją pomoc przez to podanie ;]

 

 

Kontakt!:

Skype - OluSsSienka

GG - 45716624

 

 

Mikro!: Posiadam, sprawne.

 

Proszę, o rozważenie mojej propozycji.

 

Z poważaniem Roksana Aleksandra Helliana

76706605.png



Opublikowano

Nick:konrad4088

Komendy1/10:Ciężko określic, ale sb dałbym 8,5/10 :)

Dlaczego ty?:Myślę że byłbym odpowiednim adminem ,co możę się sprawdzić w praktyce.Co miesiąc mógłbym wspomagać server np.:15złotych czy tam...No ale zobaczymy jak to będzie z serverem.Jeśli dostane admina będe robił wszystko co w mojej mocy.Jestem bardzo uczulony na przekleństwa więc napewno w tych sprawach będe BARDZO surowy i będe pilnowac regulaminu.Adminem byłem tylko 1 oraz Moderatorem 3.Server ogółem bardzo ładny i jest w moim typię bo UWIELBIAM servery z frakcjami.Aha.I jak bys się pytał.Moję doświadczenie ogółem wynosi ok od 1.5(czy coś takiego) a 2/3 spędziłem na muliplayer.Jeśli dołącze do ekipy zostane do końca.

Kontakt!:Skype,ts,E-Mail

Wiek:14 i pół

Mikro!:No raczej! :D

 

P.S.Ładna mapka :)

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania.Z góry dziękuje :)

Opublikowano

Wiek:13

 

 

 

Nick:Wloszi01 albo Wloszi73

 

 

 

Komendy1/10: niestety tylko 6

 

.

 

 

.

 

 

 

Dlaczego ty?: Na kilku serwerach byłem moderatorem, adminem raz, całkiem dobrze mi to szło, piszę poprawnie, udzielę zawsze komuś pomocy, będę jak najczęściej na serwerze

 

 

 

Kontakt!: Skype sebol978

 

 

 

 

Wiek: 13 lat

 

 

 

Mikro!: Posiadam, sprawny

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...