Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[New] Nowy serwer ! 50 Slotów ! Survival + Frakcje ! Rekrutacja on na admina !


Kokoks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TakakoCraft !

 

de2zjo.gif Adres IP :spo.owncraft.pl:25996 Lub takakocraft.gomc.pl

de2zjo.gif Typ :Survival + Frakcje + Tajemnica !

de2zjo.gif Ilość slotów : 50 !

de2zjo.gif Premium : Możesz ale nie musisz :D czyli nie !

de2zjo.gif Moby : Tak

de2zjo.gif PvP : Oczywiscie :P

de2zjo.gif White-List : Nie !

de2zjo.gif Status : (ON)

 

 

 

Rekrutacja on !! Na admina/moda !

 

Wzór!:

 

 

Wiek:

 

Nick:

 

Komendy1/10:

 

 

.

 

Dlaczego ty?:

 

Kontakt!:

 

 

Wiek:

 

Mikro!:

 

 

Podania pisz w

komentarzach !!

 

 

W razie pytan pisz na gg: 40199999

,

 

TaKaKoCraft.gomc.pl !!

Opublikowano

Lapaj :D No serwer fajny nie za nudny sproboje wystartowac na moda :D albo admina

Rekrutacja on !! Na admina/moda !
Wzór!:


Wiek:14


Nick:KaczySmiech




Komendy1/10:9



Dlaczego ty?:Nobo znam duzo komend jestem fajny i lubiany,lubie pomagac dla innych
siedze na kompie odrazu po szkole.Jestem Cierpliwy,Udcziwy,Miły,Zabawny noi lubie frytki i kotleta shabowego 

Kontakt!:gg skype (kaczysmich.xd1)(32329671) i mam tez tsa

Wiek:14 juz pisalem




Mikro!:Jest !

c9fe75fe.jpg

By Mr.KaczySmiech

Opublikowano

Wiek:16./Na gg mam napisane 11 bo mi sie cyferki pomylily

 

Nick:Draug

Komendy1/9:Tak miedzy 8-10

.

 

Dlaczego ty?:Poniewaz Znam duzo cmd umiem zakladac flagi cuboidy znam prawie wszystkie komendy admina lubię pomagac graczom

 

Kontakt!:Tylko GG

 

 

 

 

 

45355803

 

 

Wiek:16./Na gg mam napisane 11 bo mi sie cyferki pomylily

 

Mikro!:Niestety Nie

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...