Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[New] [Hot!] SYLWESTER na maxa !Rekrutacja na admina !Nowy serwer Surviwal + Wojny Gildi ! 70 Slotów ! Start serwera !


Kokoks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TakakoCraft !

,

de2zjo.gif Adres IP :spo.owncraft.pl:25996 Lub takakocraft.gomc.pl

de2zjo.gif Typ :Survival + Frakcje + Tajemnica !

de2zjo.gif Ilość slotów : 50 !

de2zjo.gif Premium : Możesz ale nie musisz :D czyli nie !

de2zjo.gif Moby : Tak

de2zjo.gif PvP : Oczywiscie :P

de2zjo.gif White-List : Nie !

de2zjo.gif Status : (ON)

 

 

,

Rekrutacja on !! Na admina/moda !

Wzór!:

 

Wiek:

Nick:

Komendy1/10:

 

.

Dlaczego ty?:

Kontakt!:

 

Wiek:

Mikro!:

 

Podania pisz w komentarzach !!

 

W razie

pytan pisz na gg: 40199999

 

TaKaKoCraft.gomc.pl !!

,

,

Opublikowano

Wiek: 13

Nick: NiochPoch

Komendy: 9,8/10

Dlaczego Ty?: Lubię pomagać serwerom się rozwijać, pomagać graczom, administracji:)

Kontakt!: Skype.Nazwa Banan5091

Wiek: 13

Mikro!: Tak

Pozdrawiam

Opublikowano

Wiek: 12 lat (nie koniecznie liczy się wiek)

 

Nick:BJayBlue (czytaj: bidżejblu)

 

Komendy1/10: 8/10

 

 

.

 

Dlaczego ty?:bo umiem stworzyć na serwerze dobra atmosferę po za tym lubię serwery i nie popełniam zbyt wielu błędów ort. nie chce się długo rozpisywać ale mam wiele zalet

 

Kontakt!: skype jak bedzie trzeba podam na pw

 

 

 

 

 

Mikro!: mam

BJayBlue-Kocham%20wszystkie-Dziewczyny%2

Opublikowano

nie warto wchodzić !!

admin co chwile robi prezki na mpc za co powinien dostac sporo %

wogóle nie słucha swoich graczy i ma wszystkich w dupie

i na kazdym kroku co by sie nie powiedziało on gada tylko o zakupie vipa itd.....

 

server 1/10 (i tak dałem 1 bo survival to mój ulubiony typ servera)

 

NIE POLECAM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...