Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[New] Rekrutacja na admina !Nowy serwer Surviwal + Wojny Gildi ! 70 Slotów ! Otwarcie serwera 22:30 ! !


Kokoks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TakakoCraft !

,

de2zjo.gif Adres IP :spo.owncraft.pl:25996 Lub takakocraft.gomc.pl

de2zjo.gif Typ :Survival + Frakcje + Tajemnica !

de2zjo.gif Ilość slotów : 50 !

de2zjo.gif Premium : Możesz ale nie musisz :D czyli nie !

de2zjo.gif Moby : Tak

de2zjo.gif PvP : Oczywiscie :P

de2zjo.gif White-List : Nie !

de2zjo.gif Status : (ON)

 

 

 

Rekrutacja on !! Na admina/moda !

Wzór!:

 

Wiek:

 

Nick:

Komendy1/10:

 

 

Dlaczego ty?:

Kontakt!:

 

Wiek:

Mikro!:

 

Podania pisz w komentarzach !!

 

W razie

pytan pisz na gg: 40199999

 

TaKaKoCraft.gomc.pl !!

Opublikowano

Wiek:11 lat

 

 

Nick:Gonzilez

 

Komendy1/10:Do SV 8/10 a do FB 9/10

 

 

 

Dlaczego ty?:Skoro serwer jest nowy,chce pomoc w rozbudowie.Nie jestem tego typem adminem,ktory msci sie za to ze go wywala-po prostu to przyjme.Bylem moderatorem na RoCrafcie-serwerze z 5606 osobami zarejestrowanymi(padl w styczniu 2012r).Pozatym robie swoj wlasny serwer(po 16)wiec mozna by bylo zrobic razem taka mala siec serwerow.Pozatym,fajnie sie bawie bedac adminem,i troche mi tego po RoCrafcie brakuje

 

Kontakt!:Skype:sebek200110

 

 

Wiek:11 lat

 

Mikro!:No mam ale lekko zepsute

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...