Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ]Silny TOP za 3150- Uzasadniona odpowiedz=Like


Camo.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2.png

 

Posiadam: 3,2k IP

Zależy mi na: Zejebiscie silny top. Sianie mordoru wszedzie gdzie sie da i napompowany w kur*e damage <3

Preferuję: Olaf? + i - Dawajcie do kazdej odp. na temat champa. Like za uzasadniona odp. Danke

 

riven_league_of_legends_signature_2_by_c

Opublikowano

Olaf

- true dmg

- slow

- lifesteal

- ulti + ghost i zwiejesz z każdej sytuacji

- możliwośc szybkiego dojścia do wrogiego adc dzięki ulti

- tankowaty

Ostatnio sam gram dużo olafem i polecam Ci go z tego powodu, że to po prostu silna postac.

Opublikowano

@up

 

Zastanawialem się najbardziej wlasnie nad olafem. Masz like

Prosze o nastepne odpowiedzi.

riven_league_of_legends_signature_2_by_c

Opublikowano

Może Pantheon?

Dobra pasywka, można odbić nawet atak od turreta.

Ma doskok ze stunem. Ładne combo. Z bliska, rzut dzidą jest nawet nawet.

Ulti może pomóc drużynie i to nawet bardzo, bo zadaje dmg.

W jungle nie daje rady, ale tu chodzi o topa :)

Składać go pod dmg i jak Cię nafeedują to będzie ostry mordor.

 

 

Myśle, że pomogłem.

olgac.jpg

Opublikowano

Może Pantheon?

Dobra pasywka, można odbić nawet atak od turreta.

Ma doskok ze stunem. Ładne combo. Z bliska, rzut dzidą jest nawet nawet.

Ulti może pomóc drużynie i to nawet bardzo, bo zadaje dmg.

W jungle nie daje rady, ale tu chodzi o topa :)

Składać go pod dmg i jak Cię nafeedują to będzie ostry mordor.

 

 

Myśle, że pomogłem.

 

Kiedys gralem panteflonem w sezonie 2 i jakos mi nie za bardzo podszedl. Moze w s3 bedzie inaczej, ale nie podoba mi sie jego ult, lecz fajnie nim sie wbija w enemy robiacych barona i sksuc go : D Like.

riven_league_of_legends_signature_2_by_c

Opublikowano

Chory dmg? hmm Xin Zhao !

+wyrzucenie w góre

+heal z W

+E daje slowa + tjb. doskok

+ulti odrzuca co pomaga w ucieczce/dobiciu

-troszke papier ale to zależy od buildu

Gram aktualnie na

Nick :

Klasa :

Poziom :

Królestwo : Jinno

Opublikowano

Chory dmg? hmm Xin Zhao !

+wyrzucenie w góre

+heal z W

+E daje slowa + tjb. doskok

+ulti odrzuca co pomaga w ucieczce/dobiciu

-troszke papier ale to zależy od buildu

 

 

Granie Xinem nie podchodzilo mi przed reworkiem, nie wiem jak jest teraz. Like

 

 

Dozbieraj 4800 na irelie.

  • mistrzyni topa
  • true dmg
  • lifesteal
  • slow, stun
  • jump

 

 

Mialem, moim zdaniem szit. Lub nie umiem wykorzystac jej potencjalu. Like

 

Chore DMG? Mordor? Bierz gankplanka

-Krytyczne, ogromne DMG

-Heal z Pomarańczek^^

-Ulti czasami zbija fragi

-Harass z Q skill

 

Posiadam wariata. Dzsiaj critplankiem 5/2 200 farmy 20 min surr enemy 520 z kryta. Napompowany jest GP. Like.

riven_league_of_legends_signature_2_by_c

Opublikowano

GP pod full dmg pada jest dobry ponieważ W redukuje CC <3

WódkaUzdrawia - irelia może i jest dobra ale teemo ja zje <3

Gram aktualnie na

Nick :

Klasa :

Poziom :

Królestwo : Jinno

Opublikowano

GP pod full dmg pada jest dobry ponieważ W redukuje CC <3

WódkaUzdrawia - irelia może i jest dobra ale teemo ja zje <3

Tak teemo ja zje jasne, jedyna prawdziwa kontra na irelie jest elise ktora wgl nie daje jej farmic przez male cd skilli i chory dmg z combo. Teema zje w sek tak jak 75% postaci w lolu.

 

Jeżeli nie irelia to graj na topie jaxem.

  • aoe stun
  • dodge
  • jump
  • ulti na m.res i armora
  • rozpierdala late game

 

Lub tym olafem.

  • lifesteal
  • ad z przelicznikem od hp
  • slow
  • true dmg
  • niewrazliwka na cc i bierny armor pene z ulta

PitekKC_eune_58_4_logo.png

Opublikowano

@wódka

to pograj przeciwko ogarniętemu teemo i dopiero się wypowiadaj..

Na 1800 wybierają teemo na nią

Gram aktualnie na

Nick :

Klasa :

Poziom :

Królestwo : Jinno

Opublikowano

Jax, w late game carruje gry:

 

-doskok

-aoe stun

-małe cd

-op ulti (co 3 atak dodatkowe dmg)

-aktyw ulti robie z niego czołga

 

Oczywiście irelia

 

Xin, po reworku też dobry, ale wymaga dużego feeda by coś ruszyć.Zalety masz up.

 

Olaf, ghost+ulti nie da się przyfedować, nie do zabicia, przelicznik hp na dmg w skillu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...