Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Offical prezentacja LoureniMT2 [Hamachi][PL]


Wulfgar98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

13507351608311131578.png

 

Witam wszystkich użytkowników forum. Chciałbym was zaprosić na ten o to serwer Hamachi o typie easy. Serwer powstał na pomysłach graczy, moich znajomych oraz innych osób. po przez paru dniową pracę, nie przespane noce.Mamy zamiar Otworzyć wam nowy serwer, póki co hamachi, lecz w niedalekiej przyszłości . . .

 

Witam wszystkich serdecznie. Otóż ten serw jest stworzony dla graczy, więc podsuwajcie nam nowe pomysły dotyczące dodania czegoś nowego, jakiegoś urozmaicenia

 

Ten serwer to jest powrót to roku 09, 10. Do serwerów takich jak ten, chcemy wam przypomnieć jak fajnie się grało jak nie było tych itemów z painta.

 

Zapraszam do obejrzenia zapowiedzi.

 

_

 

informacjei.png

 

Serwer --> Jest to typ easy( old school)

 

Maxymalny poziom - Jest 105, iż nie ma sensu zwiększać, ponieważ gra staje się monotonnym expieniem.

 

Maxymalna ilość pkt statystyk - 95

 

6 skill - Po rozważaniu postanowiliśmy jednak go dodać, jeżeli gracze będą prosić o usunięcie tej umiejętności prośbę wykonamy

 

6/7 - Brak. Czemu? Powód jest jasny nie wiadomo po co są te bony, psują jedynie grę.

 

ratyserwerao.png

 

Exp - 500-600%

 

Yang - 500-600%

 

Drop - 200-250%

 

maszyna.png

 

Ram - 10Gb

 

Procesor - 4.0 GhZ

 

Łącze - 150MBPs

 

stronawww.png

 

Strona główna :lourenimt2.xaa.pl

 

 

_____________________________________________________________________________________

 

bonusyo.png

 

Na serwerze są takie bonusy jak na PL, lecz są 2 wyjątki, iż bonus się zwiększa na lud o 5% i silny na zwierzęta etc o 20%. Dokładniej na lud jest 15% na różnego typu potwory 40%

 

Bony wchodzą zawsze maxymalne

 

Nie znajdziecie u nas 6/7 bonu

handlarzee.png

 

Handlarz Zbroją

 

5oxv1z.jpg

 

Handlarka Różności

fw21bf.jpg

 

Handlarz Broni

wcj2wu.jpg

 

Handlarz Kd

 

01622783011589287221.jpg

 

_____________________________________________________________________________________

 

nastarto.png

 

Na start dostajemy

 

Bojowca

 

Eq+9 na 1LvL

 

Pierścień Teleportacji

 

umiejtnoci.png

 

Skille- Skille dostajemy na p od kapitana

 

pasek-informacje.png

 

Coś o nowościach. Na serwerze znajduje się system energii

10rq9y.jpg

 

 

Informacje o nowościach

System energii jest prosty polega on na :

1. Oddaniu itemów na 55+ poziom.

2. Po oddaniu jednego z itemów dostajemy małe kryształki.

3.Jeżeli mamy już 30 tych małych kryształów to możemy. Oddać je dla alchemika i on daje nam Kryształ Energi który po kliknięciu Prawym Przyciskiem Myszy zamienia się w bonus który widać nad monetą. Nie jest to na zawsze, lecz na 2 godzinki mamy np. Więcej na ludzi, więcej ataku.

Pamiętajcie! Nie klikajcie na kryształ jeżeli są połączone, ponieważ znikają wszystkie.

_____________________________________________________________________________________

Na tym jeszcze nie koniec nowości z myślą o graczach postanowiliśmy dodać Lotka.

 

Polega on na losowaniu liczb. Po x trafionych liczbach otrzymujemy nagrodę.

W tą grę możemy grać u starszej pani za opłatą 5kk

mzpgrh.jpg

 

66723159.png

Na naszym serwerze znajdziecie również coś takiego jak Piekielne Katakumby od 75 Poziomu

Potrzebujemy minimum 3 osobowej grupy. Na przejście piekielnych Katakumb mamy jedynie 1 godzinę!

Rodacy! Zabijajcie wściekłych zombie! Pokonajcie potężnego władcę Azraela oraz uwolnijcie jego niewolników z klątw! Będziesz tym wojownikiem który uwolni niewolników? Uratuje bezbronnych ludzi? Stań do walki z armią oraz boss-em już dziś w godzinach popołudniowych!

Piekielne Katakumby dzielimy, aż na 7 poziomów! Każde piętro jest w swoim stopniu niebezpieczne.

Drodzy wojownicy specjalnie napisałem dla was wszystko co wiem o katakumbach, teraz musicie sobie poradzić sami!

Poziom 1.

Cel jest prosty - musimy zabić wszystkie potwory dopóki nie wydropi Klucz Kryształu Duszy. Dropnięty Klucz oddajemy liderowi grupy, a ten oddaje go Statule Kudy.

Poziom 2.

Grupa musi odnaleźć Żółwią Skałę. Na tym piętrze będą potrzebne wspomniane wcześniej Zasuszone Głowy. Gdy grupa dojdzie do Skały, lider klikając na nią zatwierdza, że każdy członek posiada takową głowę. Tym sposobem docieramy na poziom 3.

Poziom 3.

Na tym poziomie znajduje się 7 Metinów Odwetu, które musimy ubić. Tylko jeden z nich jest prawidłowy. (Uwaga! Nie ma kordynacji współrzędnych Kamieni Metin!).

Poziom 4.

Na tym piętrze znajduje się labirynt złożony z teleporterów. Przechodząc przez nie, musimy znaleźć prawidłową drogę.

Poziom 5.

Na tym poziomie jest pięciu Tartarów, wśród nich jeden posiada Upiorny Totem. Gdy takowy totem wydropimy z Tartary, oddajemy go liderowi grupy, a on przenosi go na Bazaltowy Obelisk.

Poziom 6.

Na tym poziomie naszym zadaniem jest zabić wszystkie mieszczące się tam potwory oraz wyróżniającego się Charona.

Poziom 7.

Ostatni poziom rezyduje Azrael wraz ze swoją potężną armią Piekielnych Katakumb. Po zabiciu wszystkich Katakumb, oraz Azraela otrzymujemy wartościowe hełmy na 60 oraz 80 LvL

O to wasz wróg i ostatni poziom tej wyprawy!

0330170027.jpg

 

_____________________________________________________________________________________

Na serwer dodaliśmy nowe kostiumy które są do zdobycia z...

Eventow dokładnie z każdego ox-a . Co 20 rund, albo kto wygra dostaje

 

Kostium można zdjąć za pomocą questa który wyświetla się w zadaniach

Przykładowy wygląd kostiumu

89700313834880982843.jpg

86233026247628738127.jpg

75270138705088017058.jpg

Teraz jak to wszystko wygląda!

07790182049581822195.jpg

 

fryzury.png

 

Na serwerze znajdziemy również nowe fryzury

 

będą one dropić z oponki która będzie tylko na eventach!

b340c43def03.png

Dodaliśmy do tego zdejmowanie fryzów za pomocą questa

 

Quest znajduje się w zadaniach

sysbr.png

 

61644790.png

 

Dodaliśmy również nowy set broni który zobaczycie w grze, lecz was zaskocze nie ma tam broni z painta.

 

Opis systemu ulepszaczy

 

Broń 65LvL +0-6 2/5kk

 

Broń 65LvL +7-9 10kk

Broń 65 -> 80 LvL 100kk

 

Broń 90LvL +0-7 5kk

 

Broń 90LvL +7-9 10kk

 

Broń 90 --> 100 LvL 200kk

Broń 100 LvL +1 20kk itp

 

Broń 100 -> 105LvL Potrzebne jest na to 5 paznokci lorda 5 pazurów lorda

 

Broń 105LvL na każdy plus potrzebny jest odłamek diabła np +1 1 odłamek i tak się zwieksza

zbrojez.png

zbrojki.png

Opis systemu ulepszaczy

 

Zbroja 70 LvL +0-6 2/5kk

 

Zbroja 70 LvL +7-9 10kk

 

Zbroja 70-->80 LvL 100kk

 

Zbroja 80-->90LvL 200kk

 

Zbroja 90 LvL +1 20kk i tak dalej

 

 

biuteria.png

bizu.png

 

Nie patrzcie na ten hełm i kolce

Opis systemu ulepszaczy

 

Biżuteria 54 LvL +0-6 2/5kk

 

Biżuteria 54LvL +7-9 10kk

 

Biżuteria 54 ->90LvL 200kk

Biżuteria 90LvL Na każdy + np +1 20kk +2 20kk i tak dalej

ulepszacze.png

 

Skąd zdobędziecie kase i ulepszacze?

 

Już wam odpowiadam!

 

Kase zdobęcie w trakcie expa, nie będzie trudno, iż yangów leci sporo

 

Ulepszacze lecą z ripa od 70 lvl-a

 

Szansa na ich drop wynosi 20%, lecz specjalnie ustawiliśmy aby dropiły z szkatego ripa. Po prostu daliśmy po 2 ulepki i zawsze Ci dropnie.

 

 

 

teamtf.png

 

[GA]Shojacz

 

[GA]TataAdek3n

 

[GQ]b4you

 

[WB]Lenn

 

Ts Serwerowy - Dodam jutro

 

Bugi itp zgłaszamy w grze na pw dla kogoś z administracji.

 

Gramy w shinsoo!!! ; ]

Godziny Otwarcia

 

W tygodniu 14-15 do 22-24

 

weekendy 7-9 1-2

 

 

Sieci

 

Sieci Dodane będą jutro lub przed startem

 

ZAPRASZAMY !

 

Start serwera odbędzie sie w przybliżeniu do piątku

23561375.png

 

u5drhq.jpg

 

3pvzja.jpg

teamspeak.png

LoureniMT2 posiada również TS3 na którym możecie rozmawiać ze znajomymi możecie ze sobą pogadać IP:DJ-TS.net-speak.pl:6410 Wkrótce będzie własny.

sygnatura2u.png

Opublikowano

Staranna prezentacja, serwer też niczego sobie. Wbiję, pogramy tak 4fun ;-)

Opublikowano

Witam.

 

Napisy na czerwonym tle są moje, więc widzę że ładnie podpierdoliłeś z innej prezentacji.

Napis ten złoty jest też z innego serwera, więc prezentacja do usunięcia

;).

64931698447324846581.png

 

Jestem .Aser♛ - Jeśli masz coś do mnie Pisz PW.

Wiem mam wielu wrogów i mam wielu przyjaciół.

Jestem WOJOWNIKIEM !.

Opublikowano

Jak coś planujemy kupić Dedyka 10-15 Stycznia. :) Aser sorka ale grafika moja... robiłem Derides a że ktoś ją przerobił na Czerwone tło to pech. Ja zrobiłem podstawę więc wiesz. :)

sygnatura2u.png

Opublikowano

@UP.

 

Powiadasz że podstawę Hah, ziomek śmieszny jesteś, podstawę zrobił Kurlz.

Więc może to już usunąć.

Prezentacja została zgłoszona.

 

@AW.

 

Serwer lipny,prezentacja skopiowana, nie zagram.

64931698447324846581.png

 

Jestem .Aser♛ - Jeśli masz coś do mnie Pisz PW.

Wiem mam wielu wrogów i mam wielu przyjaciół.

Jestem WOJOWNIKIEM !.

Opublikowano

Serwer to bedzie dno ! :D Znam tego TataAdek3n grał na Emperiusie ; > Ma 13 lat i jest proo xddd Także guwno przez " u "

1390758008-U305854.png graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...