Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Błąd przy instalacji FreeBSD 9.0 na VPS - XEN HVM ISO


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z zainstalowaniem systemu FreeBSD 9.0 na VPS - XEN HMV IS0 oferta z hitme.net.pl za 39zl(na testy naszych plików z metina), gdy instaluje go tak jak na różnych tutkach instaluje się niby prawidłowo ale pod koniec się wyłącza konsolka i uruchamia na nowo instalowanie. Jestem zielony w tych rzeczach jeśli mógłby ktoś pomóc będę wdzięczny i dam like i 5 czy co tutaj się daje :P moje gg 8347927 Prosiłbym o szybką odpowiedz i udanego sylwka

Próbowałem jeszcze raz go zainstalować ale przy instalacji dostałem odpowiedz od supportu i napisali, że od montowali FreeBSD i zrestartowali serwer, konsolka mi znikła i po ponownym uruchomieniu pisze cały czas to co na zdjęciu i nic nie można z tym zrobić.

 

 

 

Temat do zamknięcia zapomniałem, że to maszyna nie host i po zainstalowaniu systemu trzeba ustawić na odpalanie tylko z dysku :D

beznassazwy1.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...