Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft serwer freebuild. (Nie, nie będę tutaj kłamał jaki on jest fajny itd.)


Michalbor2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

Minecraft Serwer

informacjeo.png

083.gif Adres IP:176.9.79.179:25566

083.gif Typ Serwera:FreeBuild

083.gif Potwory:Nie

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:10

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

Podstawowe ;)

ekipab.png

Lista na serwerze ;)

infododatkowe.png

Nie będę tutaj słodził, kto wejdzie, ten zobaczy.

 

Pozdrawiam.

Życie jest jak kanapka - jeden się cieszy, drugi nie, ale i tak ją zjeść chce.

Nowicjusz
Opublikowano

chujowy serwer nie polecam!!! admini to dzieci!!!!

 

 

jestem jeanym spamerem z darmowe-serwery.pl

Haha nawet nie wiesz jak dużo dzieci rządzi serwami :))

Dla mnie to nie są dzieci.I w przeciwieństwie do ciebie bardzo go polecam :)

Opublikowano

chujowy serwer nie polecam!!! admini to dzieci!!!!

 

 

jestem jeanym spamerem z darmowe-serwery.pl

 

Szczególnie ostatnie zdanie, bardzo trafne. Fajnie że spamujesz, ale po co wprowadzasz innych ludzi w błąd ?

Nie mam szacunku dla takich ludzi, więc dodam jeszcze że ludzie spamujący, grieferujący, oraz wprowadzający innych w błąd mają niższe IQ od łopaty."

Pozdrawiam i ponownie zapraszam na serwer.

Życie jest jak kanapka - jeden się cieszy, drugi nie, ale i tak ją zjeść chce.

Opublikowano

Wbijam sprawdzić, jakoś 10 slotów nie przemawia do mnie ale zobaczymy.

 

 

 

@edit

 

Nie polecam, kolejny amatorski serwer tworzony przez bandę bez mózgów... Kopiowane budowle, Administracja olewa graczy i na prośbę aby dał działkę odpowiada, "Nie teraz buduję metro" -.- no Kurw.... To ma być serwer czy burdel ? Metro jest ważniejsze od graczy ? No proszę was...

Z takim podejściem to chuj... będziecie mieli a nie serwer...

 

Pozdrawiam.

 

I jeszcze raz NIE polecam.

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wbijam sprawdzić, jakoś 10 slotów nie przemawia do mnie ale zobaczymy.

 

 

 

@edit

 

Nie polecam, kolejny amatorski serwer tworzony przez bandę bez mózgów... Kopiowane budowle, Administracja olewa graczy i na prośbę aby dał działkę odpowiada, "Nie teraz buduję metro" -.- no Kurw.... To ma być serwer czy burdel ? Metro jest ważniejsze od graczy ? No proszę was...

Z takim podejściem to chuj... będziecie mieli a nie serwer...

 

Pozdrawiam.

 

I jeszcze raz NIE polecam.

Kolejny hejter ... Czekamy na więcej.

Ci którzy nie komentują po prostu zostają na serwerze, a jak się wyzywa innych, czy w inny sposób łamie się zasady i dostaje bany to tak jest.

Mówi się trudno i żyje się dalej.

Życie jest jak kanapka - jeden się cieszy, drugi nie, ale i tak ją zjeść chce.

Opublikowano

Drogi @Varlen na serwerze jest blokada, która uniemożliwia założenie dwóch kont, więc proszę cię nie pisz bzdur, bo po to ona jest, żebyś po dostaniu bana nie wrócił na serwer. Pozdrawiam :)

Życie jest jak kanapka - jeden się cieszy, drugi nie, ale i tak ją zjeść chce.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...