Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Heniuś vs. Harnasiek


Gnabry

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: Heniuś

Wyzwany: Harnaś

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka: po prostu diss

Notatka: rewanżyk :D

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

Wygrałeś bitwę pierdolona niedorajdo,

lecz moje boskie rymy cię kurwo znajdą.

Chyba cię pojebało, nie kurwa, nie dam ci penisa,

bo jak go włożysz do ust to wyjdzie z niego chujoza.

Najmniej groźny jest ten, co najgłośniej szczeka,

cytując ostrego, mówię ci że kość na ciebie czeka.

Nie równy masz tekst, jak twój oddech,

Przestajesz już, bo popełnię na tobie grzech.

Cioto twoje świetne rymy, kurwa śmiech,

Upadłeś z lodowego czubka, cóż za pech

bo pierdolony łaku zniszczył cię mój tekst!

Oblałeś egzamin, się zesrałeś to był test!

I zapamiętaj sobie: I AM THE BEST!

To miałbyć bojowy chrzest,

ale nie wytrzymałeś,

bo z tematu spierdoliłeś.

 

Elko :)

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

Ja wygrałem bitwe i wygram kolejną wojne

Ze mną żartów nie ma, nie groź mi rymami

bo jak ci dopierdolą moje to znajdziesz się w otchłani

Mój tekst moja sprawa, zajmij się swoim kutasem

bo od dawna ciagle mokry,

bo co dzień jest w czyjej dupie brudasie

Widzę, że me wersy doceniasz, bo o ile się nie mylę

kazdym mym wyrazem tobie morde okleiłem.

Postepy robisz, teraz nikim się nie bronisz

chociaż thingsa tu brakuje bo bym wjechał pozerowi

ale wole jechac tobie, jebanemu burakowi

chciałeś rewanż, coś nie wyszło

już kolejny raz zniszczony,

jak się czujesz, powiedz heniu

po kolejnym pojedynku?

To jest drugi i ostatni,

nie chce wiecej ciebie zgasić

Opublikowano

Oba teksty bardzo słabe.

Wg. mnie remis.. ewentualnie Heniu... bo... y? więcej rymów? Mimo że każdy wers musi mieć przekleństwo lub teksty typu:

nie kurwa, nie dam ci penisa czy też bo jak go włożysz do ust to wyjdzie z niego chujoza..

bo od dawna ciagle mokry,

bo co dzień jest w czyjej dupie brudasie

1390144171-U592769.png


Opublikowano

W obydwu tekstach dobre są może po dwa wersy. Głos na harnaśka.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

W obydwu tekstach dobre są może po dwa wersy. Głos na harnaśka.

Opublikowano

"Chyba cię pojebało, nie kurwa, nie dam ci penisa,

bo jak go włożysz do ust to wyjdzie z niego chujoza."

 

Ja pierdole..

 

Harnasiek z deczka lepiej, ogólnie chujnia panowie ;/

 

// Załęże się że teraz pod moim postem będzie 30x na Harnasia :D

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Z oby dwóch tekstów mam pompę, aczkolwiek jak mam wybierać, który mniej zjebał to Harnasiek i głosuje na niego.

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

Harnaś lepszy początek, Heniuś lepszy koniec. Moim zdaniem teksty słabe, pozostawione puste wersy bez jakiegokolwiek rymu psują po prostu całość. Jak dla mnie remis, nie ma co oceniać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...