Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Czy AEK-971 jest lepszy od FAMASA ?


MackoG33

Czy AEK-971 jest lepszy od FAMASA ?  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy AEK-971 jest lepszy od FAMASA ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślę że są na takim samym poziomie ale ja polecam FAMAS-A

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Myślę że są na takim samym poziomie ale ja polecam FAMAS-A

 

Według mnie famas lepszy. Nie grałem nim ale grałem aek i nie spodobał mi się. Ma za duży rozrzut jak dla mnie.

Opublikowano

Według mnie famas lepszy. Nie grałem nim ale grałem aek i nie spodobał mi się. Ma za duży rozrzut jak dla mnie.

 

Jak go zmodyfikujesz to juz prawie nie.

Opublikowano

Jak go zmodyfikujesz to juz prawie nie.

 

No tak lufa predator itp to wtedy co innego. Ja grałem bez niczego xD

Opublikowano

famas to najepsza broń na średni dystans i may dystans ze wzgedu na szybkostrzenosc i obrazenia.....

 

 

aek to 3 bron best na asuta :) 1 famas/85 i potem aekk

YAY

Opublikowano

Ofc famas. on jest very fast a aek tylko fast.

Jungle - Lee Sin

Solo top - Tryndamere

Mid - Fizz

ADC - Blue Build Sivir

Support - Blitzcrank/Janna

Opublikowano

Ofc famas. on jest very fast a aek tylko fast.

 

Zgadza się famas ma większą szybkostrzelność, a więc na krótkie i średnie odległośi świetny.

Opublikowano

Głupie pytanie ;D oczywiście że FAMAS jest o wiele lepszy AEK może i nie jest taki zły ale FAMAS deklasuje go na luzie.

JankesPL4444.png
Opublikowano

no nie wiem czy są bez różnicy ;p różnica jest dość spora jak wyżej pisałem Famas Deklasuje Aek'a bez dyskusji więc jak ktoś ma dylemat co kupić to lepiej dołożyć trochę i kupić famasa niż się męczyć z Aek'iem Famasem jak wpadam do Pomieszczenia to na 1 magazynku można ściągnąć wszystkich którzy byli w pomieszczeniu xD

JankesPL4444.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...