Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SERVER 24/7 [SG] [IGRZYSKA ŚMIERCi] [PVP/PK] [BN] [NO-WH] [NOPREMIUM]


Gh0st1231

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM MINECRAFTERÓW

 

 

OD DNIA 31.12.2012 MOŻECIE WEJŚĆ NA SERVER SG NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

xD !!!!

WYSTARCZY, ŻE WPISZECIE IP SERVERA KTÓRE JEST NASTĘPUJĄCE-[s113.csrv.pl:18015]

NA NASZYM SERVERZE ZNAJDZIECIE PLUGINY TAKIE JAK:

-SURVIVAL GAMED-

-BATTLE NIGHY-

-WORLD GUARD-

-WORLD EDIT-

-PERMISSIONS-

-MULTIVERSE PORTAL/CORE-

-ESSENTIALS-

-AUTHME-

DZIĘKI TYM PLUGINOM OTRZYMACIE NAJWYRZĄ JAKOŚ GRY ORAZ NIEPOWTARZALNE WRAŻENIA KARZDEJ MINUTY PRZEGRANEJ NA SERVERZE.

 

A TERAZ KILKA INFORMACJI DOTYCZĄCYCH SERVERA ORAZ ZDJĘCIA

=WŁAŚCICIELE=

Gh0st1231

therajser

=ADMINISTRACJA=

ReThEpamC

 

SLOTY-10:( ALE TYLKO W TYM MIESIĄCU, CZYM WIĘCEJ WAS TYM WIĘCEJ SLOTÓW

24/7,NO-WH,NO PREMIUM ITD-WSZYSTKO ABY WAM BYŁO LEPIEJ

ADMINISTRACJA OCZYWIŚCIE NAJLEPSZA NA ŚWIECIE

:)

 

 

ZDJĘCIA

DOSTEPNE NIŻEJ

jeśli chcecie więcej wiedzieć wejdźcie na server to sami zobaczycie

post-649876-0-01473100-1356964406_thumb.png

post-649876-0-85612400-1356964431_thumb.png

hahahahaha ale napis wyszedl, hahaha czasami sa takie problemy

xD

post-649876-0-16494100-1356964450_thumb.png

post-649876-0-73829800-1356964460_thumb.png

post-649876-0-89041400-1356964485_thumb.png

post-649876-0-27993800-1356964503_thumb.png

post-649876-0-27993800-1356964503_thumb.png

post-649876-0-16494100-1356964450_thumb.png

post-649876-0-36282900-1356964533_thumb.png

Opublikowano

Widać dzieciuszku , że masz idiotyczny serwer oraz jego prezentacje , a teraz wytłumacze dlaczego .

W prezentacji występują liczne błędy ortograficzne oraz jest napisana niestylistycznie .

Serwer jest idiotyczny , ponieważ mapa zgapiliście z serwera street-craft PvP oraz widać , że są nieogarnięci Admini .

 

 

Oto moja wypowiedź , pozdrawiam ~KondziuKing

Polecane przeze mnie TuT'y :

 

[TuT] Epic Boss ( by Ichcios )

http://www.mpcforum.pl/topic/735116-dltutpluginepicboss-stworz-wlasnego-niepowtarzalnego-bossa/

-- Tutaj może być twój TuT , chcesz ? Napisz mi na PW ! --

Opublikowano

Zapraszam na server event 4 styczeń godzina 21 oraz 5 styczeń godzina 13

 

Zapraszam na server event 4 styczeń godzina 21 oraz 5 styczeń godzina 13

Opublikowano

Nie polecam Wlasciciel gh0st1231 zbanowal mnie za to ze sie pytalem , czy dobrze napisalem gzegzolka i ban? To dziecko , serwer fajny tylko 1 osoba jebie serwer Gh0st1231 serwer 5,5/10

Zapraszam s3.hostmc.pl:20336

Opublikowano

Się składa tak że, to ty jebiesz ten server przez swoje popierdolone zachowanie, ja nic do ciebie nie mam, jesteś dla mnie takim samym graczem jak karzdy inny, tylko że tylko ty z tych wszystkich graczy jesteś na tyle popierdolony że nie masz się o co przypierdalać, więc ogarnij się 10-cio latku, a nie napierdalasz w tą klawiaturę jak jebnięty, pomyśl czasami. Ty się przyczepiłeś pierwszy i to ty mnie nazywasz dzieckiem a sam się kurwa pało tak zachowujesz.

Przepraszam za słownictwo ale takie bachory mnie tak wkurwiają że nie będe ich tolerował.

POZDRAWIAM

Opublikowano

SERWER GÓWNO NIE POLECAM WESZLEM PYTAM GH0ST1231 DASZ CELE A ON NIE MAM CZASU GNOJU! I DAL MI BANA

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...