Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapraszamy Na Server Dark-Games 200 Slotów Jedyny Taki Wbijajcie


MC30000

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

Nie polecam serwera.... Miałem to zostawić dla siebie, ale lepiej będzie jak powiem. Serwer beznadziejny z powodu Głównego Admina i z powodu tego jak tym serwer zarządza. Co tydzień nowe "serwery" i starty. Praktycznie nie da się wybudować na stałe. Admin trolluje graczy, a potem się z tego śmieje głośno na Ts'ie. Dwoma słowami mówiąc, beznadziejny serwer.

Opublikowano

To nie prawda poprostu dostaliscie ostrzeżenie i teraz chejtujecie reklame ogarncie sie a zmiany servera już nie bendzie wienc mozna się normalnie wybudować.

 

+ admini nie troluja graczy ...

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

 

Uczeń
Opublikowano

Nie trollują graczy? Hah ! Ostrzeżenie to chyba dostał w skutku Twojego trollu, tak samo mod, którego Ty nazywasz "Pierdolcem", czy jak to Ty tam mówiłeś. Niby nie trollujesz, okej. A kto niby się zmieniał w czarną owce bił Lollka i wrobił Silenta, moderatora? Ten serwer jest beznadziejny i jest totalnym dnem. HeadAdmin próbuje mnie oskarżyć o "hejt", a może jak on to powiedział "chejt". Owszem, hejtuje, ale ja tylko ostrzegam przed tym serwerem.

Opublikowano

jak coś ja to chris123987 więc ja tylko prezentowałem ten server :)

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...