Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Od którego tieru zacząć kupować wyposażenie do czołgu?


ThePro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od którego tieru zacząć kupować wyposażenia do czołgu? Te dosyłacze, siatki kamuflażowe, gaśnice, apteczki ?

Opublikowano

Jak chcesz to możesz nawet od 1 o ile masz tyle kasy :D

Ja chyba zacząłem kupować na 6-7.Więc tak też bym radził.

Opublikowano

Ale ci pewnie potem brakuje kasy na tanki?

 

Jeżeli masz jakiegoś premium tanka to nie powinno Ci braknąć :D

Opublikowano

Od 5/6 tieru nalezy zaczac kupowac wyposazenia, przynjamniej apteczke i naprawe. Z gaśnicy można zrezygnowac bo rzadko sie przydaje,a poza tym na małych tierach pozar powoduje natychmiastowe zniszczenie. Najlepiej nakupic wyposazenia na zapas kiedy jest promocja -50 %.

 

Ale ci pewnie potem brakuje kasy na tanki?

Od 7 tieru zaczyna sie tracic kase.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ja najniżej mam włozone moduły do Locusta. Gram nim 4FUN

Siatka, Osłona Odłamkowa, Wentylacja

 

Ale bardzo przydaje się na 8 klasach, bo najczęściej gra się nimi na Kompaniach :)

x

Opublikowano

Co do modułów tych droższych takich jak dosyłacz, siatka itp. to gdzies od 7/8 tieru, gdyz nie mozna ich zdejmowac za zwykla kase.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Od 7 tieru zaczyna sie tracic kase.

To dobrze, w takim razie gdy odblokuję Jacksona to będę jeszcze nim zarabiał.

 

Jeżeli masz jakiegoś premium tanka to nie powinno Ci braknąć :D

Haha mam tego co każdy dostawał na święta :P Ale dużo to nim raczej nie zarobię :P

Opublikowano

Ja zacząłem kupować na 7, ponieważ wtedy można już wyjść na -, i takie dodatki bardzo się przydają. Nie polecam kupować po pełnej cenie ponieważ są drogie, najlepiej poczekać aż jest przecena o -50%.

Siema, z tej strony Qucheer. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...