Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][SunnyCraft][SV + WojnyGildi][1.4.6][DEDYK][Non-Premium + No-Hamachi + No-Wl][Rekrutacja / Promocja]


MrPatryko0002

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Informacje:

Ip Serwera: Podamy przy starcie.

Sloty: 10 (Jak będzie dużo graczy to powiększymy do 20/40)

Premium: Nie!

White List: Wyłączona

Rekrutacja:ON

Typ Serwera: SV + WojnGildi

 

Dodatkowe Informacje:

Wzór Podania na Administratora/Moderatora:

 

Nick:

Wiek:

O jakie stanowisko się starasz?:

Doświadczenie w mincreaft:

Znajomość Komend/Pluginów 1 - 10:

Znajomość Języka Polskiego 1 - 10:

Czy możesz pozwolić sobie na składkę miesięczną od 10 do 20zł (Ile konkretnie)?:

Dlaczego ty?:

Coś o sobie:

Skype/TS3:

Sprawny Mikrofon:

 

To podanie proszę pisać na PW do mnie lub pod tym tematem.

 

Oferujemy Promocję!!

Dwie pierwsze osoby które podpiszą się nickiem pod tym tematem dostaną Vip/'a na miesiąc.

Kolejne trzy osoby dostaną 50% Zniżki na Vip/SVip.

A kolejne trzy dostaną 20% zniżki na Vip/SVip.

 

Poszukujemy Sponsora który będzie wpłacał 20zł +VAT miesięcznie.

 

 

Przywileje $ponsora:

Komendy : /tp , /heal /repair ... i wiele weiele więcej

Ogólne :20000$ na start , Kiedy przestanie płacić ranga SuperVip będzie przedrostkiem jego nicku , przysługuje mu także 1 Cuboid 25x25 + Diax Set Enchant.

 

Podania na sponsora proszę pisać pod tym tematem bądź na PW.

 

Aby zostać $ponsorem Trzeba płacić co najmniej 30 zł + VAT (30.75zł)

 

Team:

Właściciel:Alerias

Założyciel:Guard

Administrator:[Wolne]

Moderator:TheKpwPL

KidAdministrator:[Wolne]

KidModerator:[Wolne]

Budowniczy:[Wolne]

Technik:[Wolne]

$ponsor:[Wolne]

 

Pluginy

Wejdziecie zobaczycie ;D

 

Oficjalny start serwera odbędzie się 01.01.2013 około godziny 15:00.

Opublikowano

Nick: Ziom1496

Wiek: 14

O jakie stanowisko się starasz?: administrator

Doświadczenie w mincreaft: 4 lata

Znajomość Komend/Pluginów 1 - 10: 9/10

Znajomość Języka Polskiego 1 - 10: 9/10

Czy możesz pozwolić sobie na składkę miesięczną od 10 do 20zł (Ile konkretnie)?: Tak jestem wstanie zapłacić ile będzie trzeba

Dlaczego ty?: bo mam admina na serwie 24/7 i jestem ogar

Coś o sobie:jestem taki jak każdy , interesuje się sportem i gram w mc

:D

Skype/TS3: skype i ts3

Sprawny Mikrofon: TAK

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...