Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jaki poradnik wykonac do dzialu ?


Varions

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam .. chcialbym zrobic jakiegos mega-tuta. z ta sugestia zwracam sie do was o propozycje.

 

@moderatorze .. jesli chcesz mi dac jeszcze jedno darmowe 5 procent .. napisz dlaczego.

Pozdrawiam..

 

sygnaol.png

Mnie nie zmienisz , Jestem sobą.

Opublikowano

Już taki temat był. I dlaczego nie umiecie nić wymyślić?

Używaj opcji "szukaj" czasami. I jeśli umiesz robić "mega-tuty" to sam zrób jakiś pomysł...

Twoja ulubiona klasa? Ciekawostki TF2? Sekrety?

Do wyboru, do koloru.

Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas.

Opublikowano

Pytam się o to co chcecie wy , ponieważ te w dziale nie są zaskakujące.Opisze wszystkie klasy , lub highlandery i ccf.

sygnaol.png

Mnie nie zmienisz , Jestem sobą.

Opublikowano

jest ktos jeszcze kto chce higha ? nie napisze go z pelna profesja... ja gram tylko na ffa i pickpach.

 

sygnaol.png

Mnie nie zmienisz , Jestem sobą.

Opublikowano

Myślę, że temat jest rozwiązany i @up będzie odświeżał i nabijał posty.

 

Proponuje Cls.

 

// proponuję nie bawić się w moda

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Boże, jak można być takim ignorantem <_<

 

Zachowujesz się, jakbyś był najlepszym graczem ever i pytał nas, noobków, co chcemy. Trochę kreatywności, ludzie.

76561198026780786.png

Opublikowano

Jakiś rozbudowany tut o idlowaniu ;)

fighting0070.gif

2151571077.png

Sygna nr 2 i 3:

 

 

f51f61ce7c7db.jpg

1358683560-U261555.png

Sygnatura by SoiThe

 

 

 

Pomagam w działach "Problemy z grami" "Komputery" "BFP4F" "Tworzenie stron www"

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Z 4 są ;/ to troszke dużo .. są nawet wasze programy do idlowania .. może coś w stylu jak zrobic Niewykrywalne ESP .. ? hmm

sygnaol.png

Mnie nie zmienisz , Jestem sobą.

Opublikowano

A mi się wydaje, że masz już wystarczająco propozycji. Miałeś napisać poradnik i nic, więc mam wrażenie, że temat służy ci do nabijania postów. Z tego też powodu zamykam. Jeśli napiszesz jakiś poradnik to może otworzę.

0eab14ddf550.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...