Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] YesCraft [RPG][Non-Premium][Autorskie Pluginy!][Ciekawa fabuła!]


KomandosekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawialiście się kiedyś co by było gdyby z minecrafta zespół MOJANG zrobił praktycznie pełnowymiarowe cRPG ? Szweckie studio miało takie zamiary jednak sknocili sprawę, gdyż to co dodali (mikstury i enchantowanie) nie dało zamierzanego efektu, tylko go praktycznie zepsuło rozgrywkę.Nasza ekipa chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom zwolenników dodanych zmian w minecrafcie po wersji 1.8. Postanowiliśmy więc stworzyć z minecrafta grę cRPG !Powiecie zapewne, że jest wiele serwerów, które nazywają się RPG, jednak czy wiecie co tak naprawdę to oznacza ? Otóż wyciąg z jakże popularnej encyklopedii głosi:

 

Cytat

 

"Najbardziej charakterystyczną cechą gier cRPG jest posiadanie przez awatara wyrażonych liczbowo współczynników, rozwijanych w trakcie gry, a które w dużej mierze zastępują umiejętności samego gracza w determinowaniu wyniku podejmowanych akcji. Innym popularnym elementem gier cRPG jest szczegółowy świat gry."

Otóż to ! Rozwijanie atrybutów postaci drogą awansu liczbowego. Na chłopski rozum oznacza to iż takie rzeczy jak Siła, Zręczność czy Inteligencja będą wyrażane w liczbach i to od was zależy w którym kierunku będziecie rozwijać postać. Projekt jest duży. Już teraz posiadamy ekipę blisko 10 osób, która zajmuje się budową lokacji na serwerze, bo tak jak napisała Wikipedia, gdy cRPG cechują się szczegółowym światem...

 

Myślę że najważniejsza rzecz dla graczy grających w gry tego typu, Mapa Świata !!!

 

Szukamy Fabulatorów (Ludzi robiących questy)

 

- Min 15 lat.

- Doświadczenie.

- Oddawanie prac w terminie (Raz na tydzień).

- Polszczyzna na wysokim poziomie.

 

 

Na czym polega praca Fabulatora ?

 

Cytat

 

"Na dzień dzisiejszy zadaniem fabulatora jest pisanie, krótkich opowiadań w formie pierwszoosobowej narracji. załóżmy, że misja dotyczy jakiegoś miecza. Twoim zadaniem jest opis tego miecza, może być na kanwie historycznej, że należał do jakiegoś tam władcy, albo znamienitego rycerza lub też opis przedstawiony przez osobę z którą rozmawiasz. Czyli przykładowo, ktoś ją zgubił. To Ty opisujesz wydarzenia poprzedzające (zgubienie tego miecza). Jednak nigdy pisząc nie można zawierać dokładnych informacji questu. Nie pisz o tym kogo, co i w jakiej ilości znaleźć itp. takie rzeczy będą zawarte w późniejszych dialogach co umożliwi nam lepszą kooperację z innymi zadaniami przez co łatwiej zasklepimy ogólną fabułę regionu."

 

||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Kontakt (oraz więcej informacji)

GG - 12780456

 

 

 

 

Przewidywany start - 10stycznia(Prace mogą się wydłużyć!)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...