Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie]jak zrobic rejestracje do serwera dedykowanego


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze nie kupuj dedyka jak nie wiesz jak zrobic rejestracje, szkoda kasy masz za male doswiadczenie,

 

co do rejestracji jak stawiasz dedyka to najlepiej jest kupic unikalna strone

mozesz ja wgrac do plikow lub wykupic oddzielny hosting

athlonsygnaturka.png

Opublikowano

@up

 

Ma rację , za małe doświadczenie , a strata kasy .

 

Jeżeli tak bardzo chcesz to kupujesz osobny hosting lub na dedyku instalujesz apache22 i php5 , konfigurujesz i wkładasz stronę do /usr/local/apache22/data

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Pierw doucz się na hamachi i zabieraj się za dedyki ;)... Jeśli chcesz osobną hosting, jak masz stronę do metka wrzucasz na hosting podpinasz ją pod MySQL

45450230365060091770.jpg


Opublikowano

Szablon musisz kupic od kogos z prawami autorskimi albo poszukac bo co Ci z rejestracji jak nie bedziesz mial oskryptowanego szablonu z iso itp taki szablon na zielsko.com mozna sobie kupic albo na elitepvp lub mpc forum znalesc

 

 

Ale posluchaj jak Ci mowia najpierw na hamachi sobie pliki wyedytuj + szablon zalatw dopiero wtedy stawiaj dedyka nie wyplywaj odrazu na gleboka wode tylko malymi kroczkami rób

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...