Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Błąd podczas łączenia z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chcialem postawic sobie serwer dla siebie na hamachi, mysql i ftp działają idealnie, ale jest problem

ponieważ kiedy wchodze do klienta, serwer jest uruchomiony, chwile loguje i "Błąd podczas łaczenia z serwerem" lub cały czas "Zostaniesz połaczony z serwerem".

Portmap uruchomiony na ip z koncowka .100, sysinstall także skonfigurowany. Z góry dzięki za odpowiedzi ;d. Pozdrawiam.

Kiedyś długi staż na tym forum ;x

Jak ktoś pamięta to pisać ;o.

Opublikowano

W FTP chyba tak, ale w kliencie to nie wiem, nie znam się dokładnie na tym, kiedyś jakoś łatwiej to wszystko szło, rozwinął byś swoja wypowiedź? :P

Kiedyś długi staż na tym forum ;x

Jak ktoś pamięta to pisać ;o.

Opublikowano
i "Błąd podczas łaczenia z serwerem"

 

a w serwerowych plikach w root w serverinfo

dałeś ip z końcówka .100 ? jeżeli tak to zmień

na końcówkę normalna , w razie dalszych problemów

zapraszam na pw.

363451410787081286162.png


Opublikowano

1. Sprawdź serverimfo oraz serverip czy masz zwykłą końcówkę np 25.222.222.101

2. W rootkach zmień IP na swoje czyli np. 25.222.222.101

3. W portmapie zmień na IP swoje czyli np. 25.222.222.100

4. W sysinstall 1 IP 25.222.222.101 drugie IP 25.222.222.100

5. W sysinstall netmask ( Jakoś tak, dawno się w to nie bawiłem bo ciągle u mnie stoi na dedyku xD ) 255.0.0.0

6. Powinno działać

7. Jeżeli nie zadziała dal SS'a konsoli

 

Ps. Jeżeli masz błąd podczas. To znaczy że pong dobry

Opublikowano

[quote name=Szalu.<3' timestamp='1356999521' post='5960799]

masz sf by badar?

 

Jeżeli tak to juz znam odpowiedź ;)

 

Musisz znaleźć pliki user nowe bo tam są zrąbane.

 

1.Musisz dać pong test w game a potem znaleźć w google binke z takim i wkleić do clienta.

2.Odblokować porty, wyłączyć firewall/antywira.

vns0.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...