Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Wymyśl swoje zakończenie gry!


Vanosh.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1356866127-U24240.png

 

Witamy! Wraz z dniem dzisiejszym ogłaszamy konkurs w dziale SinglePlayer! - Wymyśl swój koniec do dowolnej gry!

Jaka sama nazwa mówi, konkurs będzie polegał na stworzeniu, napisaniu własnego końca do przez was wybranej gry.

Może być on o katastrofie, miłości, czy też o smokach, to już pozostawiamy wam. ;-)

 

Konkursowy regulamin, krótko i na temat;

- Zakaz kopiowania, modyfikowania kogoś pracy.

- Komentarze nie na miejscu, są karane warnem.

- Każdy użytkownik może wstawić tylko jedno zakończenie.

- Gra musi być w kategorii Single Player Game

- Wszelkie pytania, problemy, czy też prośby zgłaszajcie na PW !

 

Konkurs bez nagród? Oczywiście że nie;

1. Miejsce - Gold Member oraz Talon na -5% !

2. Miejsce - Talon na -10% !

3. Miejsce - Talon na -5% !

 

W jury wchodzi cały skład teamu moderacyjnego Single Player, oraz ja, jak nie wiadomo o kogo chodzi, podaję nicki;

Vanosh

TheJeron78

DesoPL

Legenda.

 

Konkurs zaczyna się 30.12.2012, a zakończy się za równe 10 dni, czyli 09.01.2013.

Pozdrawiamy, szczęśliwego nowego roku.

 

/Temat założony za zgodą Moderatorów SP.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

To ja zacznę: Batman Arkham City Ending.

 

Batman udaje się do teatru aby uratować swoją ukochana jednak nikogo tam nie spotyka. Po chwili pojawia się Clayface który rzuca się na Batmana próbując wykraść antidotum z jego ręki. Batman unika ataku i zaczyna walkę z nim, po wygranej walce wszystkie światła w teatrze gasną i zostaje tylko jedno na środku sceny. Środek sceny otwiera się a z niego wychodzi Joker z Talią al Ghul jako zakładniczką. Batman wyciąga rękę z antidotum w stronę Jokera aby wziął to w zamian za ukochaną. Joker podniecony rzuca się na antidotum i je szybko wypija a w tym samym czasie clayface znów się ukazuje tym razem w postaci 2 Jokera, wyciąga pistolet w stronę Talii i mówi Batmanowi aby się poddał bo inaczej jego kochanka zginie. Nagle okazuje się że antidotum które wypił Joker to środek zawierający cząstkę tytanu oraz trucizny. Joker upada na ziemię i wykrztusza krew z ust a clayface (sformowany w 2 jokera) kieruje lufę pistoletu w stronę Batmana. Batman wykonuje szybki unik i kula trafia w jego lewe ramię. Clayface znów przyjmuje swoją prawdziwą postać i wyzywa Batmana na ostateczny pojedynek na śmierć i życie. Jeżeli Batman umrze to Clayface weźmie Talię w niewolę i będzie ją torturować do końca życia a jeśli zwycięży to zatrzyma ukochaną żywą. Talia użycza Batmanowi swój miecz. Clayface formuje ramię w kształcie wielkiego miecza i zaczyna prawdziwą walkę z Batmanem na miecze. Batman pokonuje Clayface i podchodzi do leżącego, prawie martwego Jokera i zabiera go do Gordona wraz z ukochaną, Talią al Ghul.

Opublikowano

Far Cry 3 by Botanic :D

 

Jason Brody po zabiciu Hoyta, został okrzyknięty bohaterem wyspy. Dzięki temu krokowi, uwolnił całe rodziny spod władzy bezwzględnego człowieka, który dążył tylko do tego, aby zarobić. Na koniec, Jason stanął przed ciężkim wyborem: zostać na wyspie i nieść pomoc lub wrócić do USA i dalej prowadzić wprawdzie normalne życie. Przyjaciele, których uratował namawiali go aby wrócił wraz z nimi. Uparty Jason tłumaczył bliskim, że wreszcie poczuł co tak na prawdę znaczy dla tego świata, wreszcie poczuł kim na prawdę jest. Skłonił ich do refleksji, zostawił ich samych na kilka dni aby przeanalizowali wszystkie zalety i wady swojego wyboru. Umówili się na spotkanie gdzie ostatecznie podejmą decyzję. Jason był pewien, że będą po jego stronie i wszystko pójdzie po jego myśli. Spotkanie rozpoczął Riley, zapanowała cisza, gdy on przemawiał. Jako plusy wymieniał to, że wreszcie nie będą musieli martwić się od początku do końca miesiąca czy im starczy na życie. Ten aspekt prawdopodobnie przeważył o pozostaniu na wyspie całej ekipy. Mijały dni, Jason był bardzo szczęśliwy, że wreszcie może spokojnie żyć jako spełniony człowiek wraz ze swoją ukochaną - Lizą. Postanowił wybrać się z nią na plażę. Beztroskie życie, codziennie wysokie temperatury, darmowe jedzenie, wszystko pod dostatkiem. Na horyzoncie pojawił się dziwny obiekt, Jason od początku nie miał złudzeń - jest to statek amerykańskiej armii. Przeraził się, bo wiedział, po co oni tutaj przybywają. Zakochani szybko udali się z powrotem wgłąb dżungli aby skryć się w swoim domu. Zaalarmowali swoich przyjaciół, aby ci skryli się jak najdalej od podanego punktu przybycia wielkiej łodzi. Tymczasem do wyspy dotarł wielki statek z tysiącami żołnierzy USA. Zaczęli oni przeczesywać wyspę w poszukiwaniu zaginionej grupki przyjaciół. Po drodze natknęli się na ciało zastrzelonego na początku gry brata Jasona. Od razu nasunął im się jeden wniosek, że wszyscy skończyli tak samo i nie ma co po nich zbierać. Amerykańska armia zrobiła odwrót z wyspy zostawiając po sobie istny chaos, niszcząc przeszukiwane jak dotąd domy oraz zabijając upartych mieszkańców wyspy. Nagle poczuł ogromny ból w głowie, coś mu zadzwoniło. To był dzwonek, ktoś krzyknął z przedpokoju: "Jason, wstawaj, już 7". To był tylko sen - odetchnął z ulgą.
Opublikowano

COD Modern Warfare 3

 

 

Kapitan Price wraz z Yurim dostają się na dach. Tam uciekający Makarov wsiada do helikoptera, kiedy to jego pilot okazuje się być zdrajcą. Wyrzuca Makarova z helikoptera, który spada na podłoże. Kapitan Price zostaje strzelony z pistoletu w nogę przez pilota, kiedy to nagle dostrzega w nim znajomą twarz. Nie ma teraz czasu by przypominać sobie kim on może być. Makarov zanim wypadł z helikoptera zabrał stamtąd broń, będąc pewnym, że jest ona załadowana. Z wielkim trudem podnosi się, i powoli podchodzi do leżącego Price'a, przystawia mu broń do głowy. Już naciska na spust,kiedy to zauważa Yuri'ego biegnącego z trudem w jego strone. Podbiegają do niego zadaje mu silny cios w głowę, Yuri zbyt mocno rozpędził się, i zaraz po uderzeniu Makarova zleciał razem z nim w dół. Price podniósł się, aby zobaczyć co się stało. Dostrzegł, że nadlo, Makarov oraz Yuri podnoszą się. Na dole odbywa się walka na śmierć i życie toczona przez dwóch bohaterów. Price szybko podnosi z podłoża nóż Yuri'ego, po czym rzuca się w dół... Po chwili Price spadł na podłogę wbijając nóż w szyję Makarova. Po tym zdarzeniu udało mu się wykrztusić tylko jedno zdanie do swojego kompana: "Udało nam się przyjacielu, Makarov nie żyje". Price po wypowiedzeniu słów do Makarova ponosi śmierć spowodowaną siłą upadku. Yuri próbuje usilnie reanimować Price'a, lecz nie przynosi to efektów. Yuri kładzie się na podłodze, i zaczyna głęboko zastanawiać się, co będzie dalej...
9amUS1C.png
Opublikowano

Far Cry 3

 

Jason Brody po zabiciu Hoyta, zdobywa wielki szacunek i zaufanie u Rakyat, lecz musi stanąć przed bardzo trudnym wyborem swoi przyjaciele czy Kitra? Kitra porywa jego znajomych i więzi, a On musi dokonać wyboru z początku chciał zostać do końca życia z Kitrą, ale zrozumiał, że jego prawdziwy dom to Ameryka. Jason będzie musiał ''wybić'' wszystkich strażników Świątyni Kitry tak aby nikt go nie zauważył, aby uratować bliskich inaczej zostaną rozstrzelani. Jason zmusza siłą nieliczną grupkę piratów aby wybawili strażników ze Świątyni, aby ten mógł ich szybko wyeliminować i dzięki temu piraci będą mogli spokojnie żyć. Udaję mu się to i niepostrzeżenie przemyka do Świątyni. Gdy był już blisko napadł go od tyłu Dennis uderzając go kolbą w tył głowy. Kiedy się otrząsnął był uwięziony i nie mógł się wydostać, a jego oczom ukazała się Kitra, która była rozwścieczona decyzją Jason'a. Nie była w stanie pojąć, dlaczego wybrał właśnie ich, a nie ją. Kiedy piraci spostrzegli co się dzieję od razu ruszyli na ratunek Jason'owi. Po cichu zakradli się i ze spokojem obserwowali co się dzieję. Kitra była już bliska zabicia Jasona, gdy nagle jeden z piratów rzucił jej nożem w tył głowy po czym uwolnili Jasona, a ten od razu ruszył na ratunek swoim znajomym. Jason dotrzymał obietnicy i wypuścił piratów, którzy mu pomogli. A sam Jason wraz ze swoimi przyjaciółmi wrócił do Ameryki. Oni nigdy tego nie zapomną, a ludzie zamieszkujący tamtejszą wyspę już na zawsze zaznają spokoju, tylko bez swojej Pani.

 

Słabe :c xD

Opublikowano

Uncharted 2 Rozdział 1

 

Kiedy już zabili Lazarovica, Chloe odeszła a on żył z Eleną 5 lat.. aż do pewnego wydarzenia.. powstał zupełnie nowy, odrodzony z popiołów.. Lance.. Lance Wyklęty.. miał ogromną siłę zniszczenia.. dawno temu zasiał w wiosce rzeź.. ludzie uważali go za wampira.. pił krew swoich ofiar.. Drake o wszystkim się dowiedział, nie chciał już brać w tym udziału ponieważ to było bardzo daleko a on miał dosyć zgrywania roli bohatera. Pewnego czarnego dnia, kiedy siedział na kanapie w północnej Karolinie obejmując Elen, swoją narzeczoną, zadzwonił listonosz z pochmurną miną wręczając mu list, Drake go otworzył, po czym usiadł a łzy napłynęły mu do oczu..- Drake.. Drake kochanie, co się stało?...-Elen działała na niego kojąco ale teraz już nic nie zrobi..-On zabił moją matke..-Odpowiedział chwiejącym się głosem.-Kto Drake, kto?.-Lance! Lance ten skurwysyn!.-Uspokój się Drake....-Próbowała mu przemówić do rozumu ale nie dał jej dojść do słowa coś bełkocząc zaczął się pakować.- Co.. co ty robisz?.- Jadę tam gdzie jest Lance.-Odpowiedział spokojnie.-Czyli gdzie?.-W Polsce.- No ty chyba żartujesz.. jadę z tobą!.-Nie Elen, nie jedziesz.-Jadę!.-dobra.. i tak się uprzesz. Wyruszamy za 2 godziny.-Taks szybko!?.-Nie mamy czasu Elen, Viktor i Chloe muszą jechać z nimi (dziura w fabule, okazało się, że Chloe jest kuzynką Elen, a Viktor .. przyjaciel rodziny).- Przynajmniej nie będzie nam smutno z Viktorem..-Daj spokój, poznał dziewczynę.- Elen wybuchła śmiechem.- Jaką dziewczynę?-Nie wiem.. średnio inteligentna średnie wykształcenie,ani to ładna.. ale uwiodła go męskim stylem bycia, nie żeby jakieś monstrum chodzi o charakter, jest szczupłej postury, wysportowana chłopczyca wiesz o co chodzi...- Victor ma takie skłonności..-Racja.

 

Wyruszyli o świcie, Chloe i Viktor już byli z nimi, próbowali się przedostać na pociąg jednak teraz trwała 21 wieczna komuna Lance'a, pełno jego żołnierzy.. nie przedostaną się normalną drogą.-To co teraz?-zapytała Chloe.-Jak to co, lecimy na wieżę, z wieży do gazowni a z gazowni do pociągu wskoczymy przez okno.-odpowiedział Viktor.- Chyba coś ci się pomieszało.-Nie mamy wyjścia Chloe, tam będzie mniej żołnierzy..- Wziął głos Drake. Tak więc ruszyli przemierzając drogę...Kiedy dotarli już do wieży było pełno żołnierzy.-Mniej żołnierzy mówisz?.-dogryzła Drake'owi Elen.- Nie mamy teraz wyjścia. Zaczęła się bita.- ELEN RANNA! Przenieś ją do magazynu!.- Drake natychmiast posłuchał.-Chloe! Zdejmij snipera!.-Ja lewego ty prawego! A Gorga się weźmie z zaskoczenia!.- Tak więc padli żołnierze w wieży, reszta była czysta, dotarli do pociągu.- Panowie ..-Tak?.-Pociąg prowadzi do Borneo..-Ja ***le zaś ta dziura!.- Nie mamy czasu Drake, ruchy!

 

I tak oto zaczęła się przygoda Viktora, Chloe,Elen i Drake'a.. Oni sami przeciwko tysiącom żołnierzy i potworowi..

Rozdział 2

 

przemierzali dzikie km, starali się nie zwracać na siebie uwagi, lecz podczas 1 zwiadu.. 1 zwiad.. -Drake, pójdę zrobić opatrunki z tej kory!.-Dobrze Elen! Pośpiesz się! Chloe ma ranę otwartą!.-Tak więc Elen poszła robić opatrunki..-ELEN! UWAŻAJ!!..-Zza pleców Elen wyskoczył były żołnierz Lazarovica, strzelając jej w klatkę piersiową.-Ty skurwy*nu! ZABIJE CIE!.-Podbiegając do niego zadał mu śmiertelny cios w płuca.-Elen...-zaczął płakać.-Wyjdziesz z tego.. elen.. powiedz coś.. ELEN!.-Dziewczyna leżała z zamkniętymi oczami.-K..koch..kocham c..cie..-Powiedziała na ostatnim tchu zostawiając go z czarnymi myślami..-CO TO BYŁ ZA ŻOŁNIERZ! VIKTOR! DO CHOLERY! KTO TO BYŁ!?.-Aragon, były żołnierz Lazarovica, pracuje dla Lance'a..-Drake podszedł do ledwo oddychającego żołnierza.- Gdzie jest twój Pan? MÓW GDZIE ON JEST!.-W.. w.. tychach.. w...-Tyle wystarczy. Musimy się przedostać na 2 pociąg do Polski...-odeszli, po drodze Drake strzelił żołnierzowi w głowę..

 

Jechali w pociągu..

 

-Kto to jest w ogóle ten cały Aragon, Viktorze?-Zapytała Chloe.-Aragon to żołnierz Lazarovica, były żołnierz, pracu.. pracował dla Lance'a. Generał główny, ma moc 10 setek jego żołnierzy.-Możecie o tym nie mówić!?.-Spokojnie Drake.. dopadniemy sk.. syna.

 

W Polsce..

 

Chloe, Viktor i Drake siedzieli na wzgórzu Jeleniej Góry .. wydawało się spokojnie.. Chloe zestrzelił Sniper

 

 

 

10 lat później, Drake siedzi z Viktorem

 

-I co później tato? co było później?

-A później ja i twój wujek Viktor.. zabiliśmy Lance'a..

1470jk.jpg
Opublikowano

Opowiadanie o Smokach i Demonach :

Był wczesny , ciepły sierpniowy poranek . Miasteczko Evolution wyglądało w typ blasku cudownie . Wizerunek tego miasta poprawiali ludzie , którzy dekorowali swoje domki i pracowały nad zebraniem jak najwiekszego doświadczenia na polowaniu . Takich poranków od najazdu Dragonów było naprawdę bardzo mało . Chodziła legenda , że na skraju miasto Evo. jest stara i głęboka jaskinia w której zamieszkują Smoki wraz z demonami i przetrzymują miecz . Smoki wraz z demonami były nie do pokonania dla zwykłych ludzi . Mogła ich zabic tylko doswiadczona gildia , która już od kilku lat szykuje sie na ta walkę . Nareszcie nadszedł ten dzien kiedy podjeli walkę . Nie tracac czasu wyruszili do jaskini na poszukiwanie miecza . Pomóc miała im mapa odtrzymana od Hostera . Podeszli do jaskini . Była to jaskinia bardzo długa , kręta i ciemna . Szli tak parę godzin , aż dotarli do celu . Gdy doszli do końca korytarza ujrzeli wbity miecz w głaz natychmiast go wyciągneli a po prawej ich stronie znalazł się Lord Dragon wraz z Demonem . Gildia zaczęła szybko uciekac . W ostatniej chwili jeden z członków gildi wypowiedział zaklecie tzw. "Exevo gran mas vis " I zawaliła się cała świątynia . Przestraszeni i wyczerpani podróża wrócili do swojego miasta gdzie zostali ogloszeni najodwazniejsza i najlepsza gildia w miescie .

 

Nie umiem pisać opowiadań ,ale może coś wyjdzie

;)

 

x21n2u.png

 

Administracja Servera Ecresia.pl

Opublikowano

Bioshock 2

Wprowadzenie

Akt. I

 

"Co Dalej będzie? Czy to koniec?"

Jak wszyscy wiemy na świat przychodzi potop który Zalewa wszystkie lądy na świecie Bioshock 2 , Podobna historia zdarzyła się Parę tysięcy lat w wierze chrześcijan , bóg sprowadził na świat potop , ponieważ wszystko było zepsute i splamione krwią. Czyż nie jest podobnie w świecie Bioshock 2 , gdzie spojrzeć jest śmierć , cierpienie , nienawiść wszystko co plugawe i złe.

Czy jest Szansa?

 

"Istnieje Szansa?"

Trzeba pamiętać że ludzkość przetrwała już potop "Zniszczenia" , całą prawdę mówi pismo święte jak było i jak będzie.

Podobnie jest w świecie gry Bioshock 2 , ludzkość przetrwała i będzie istnieć taka jest "Wola Boga".

 

'"Teraźniejszość"

Jak już wiemy Wszystko doszczętnie zostało zalane , ludzkość jednak znalazła sposób żeby przeżyć .

Jaki to sposób?

Jak wszyscy wiemy Woda Potrafi "Zabrać i Dać". Ocean potrafi dać życie i je zabrać , trzeba pamiętać że podobnie jest w naszym świecie , w głębinach morskich rośnie przecież roślinność morska która kwitnie i pomaga oczyścić świat z odoru "CO2"

To one nam dostarczają Tlen podobnie jest w Bioshock 2 .

W świecie "BS 2" ludzie wypływają na powierzchnię w kombinezonach do nurkowania , lub coś w rodzaju okrętami podwodnymi możliwe że Sondy wyposażone w sprzęt do pobierania Cennego Tlenu .

Co z nami będzie?

Córka Lilly pyta ojca , cóż z nami będzie tatusiu? Myślę że musimy jakość dać rady pamiętaj że Kocham cię , mama jest w lepszym miejscu... Słyszysz mnie? Pamiętaj!

Co Robimy?

Musimy znaleźć nowy Dom "misiu"

"Porwanie Córki"

Pewnego dnia , źli ludzi lub nawet siły ciemności porwali córkę , ojciec był cały zdesperowany nie wiedział jak z tym czymś lub z kimś walczyć nie mógł nic zrobić , pojawiali się i znikali nie było im nawet potrzebny sprzęt by żyć pod Wodą. Związali ojca i zostawili "otwarty kurek" , spowodowali że dom pod wodą po woli się pogrążał ku całkowitego zatopienia , Kochający ojciec miał coraz mniej czasu już nastawiał się na śmierć , woda zalewała całe skromne mieszkanko wszystkie pamiątki , zdjęcia wszystkie dowody jego istnienia i jego córki zostały zniszczone przez wodę . Jedyne zdjęcie córki miał w hełmie , najlepszy rzecz do ochrony głowy leżała na przeciwko , nie mógł nic zrobić ponieważ był związany metalowym drutem . Jedna krótka myśl o córce i już woda zalewała jego twarz , ostatni oddech i myśl o żonie i misiu , trzeba pamiętać że to nie był ostatni oddech w jego życiu , nie spodziewanie okazał się niezwykły cud lub przypadek który był mu pisany od samego początku jego istnienia.

Został mu przyznany niezwykły dar który mógł posiadać tylko on , na którego nie miał w pływu. Jego myśl , chęć odzyskania córki spowodowała że tajemnicza postać przyszła do niego , postać była tak piękna że łzy leciały samy z siebie , wszystkie krawędzie tej postaci były cudownie olśnione , było wiadomo że anioł lub inny rodzaj tego cudownego stworzenia jest prawdziwy i dobry.

 

Cudowna postać odparła "Wiesz co Robić" po czym postać znikła i zostawiła mu umiejętność posługiwania się siła Ognia i Miłość Prawdziwej.

Od razu gdy znikło cudowne światło , Bioshock zaczął działać , nie wiedział jak to robił ale przepalał swoimi dłońmi żelazo i Stal , po czym uwolnił się chwycił za hełm i ruszył przed siebie aby móc znów zobaczyć swoją córkę.

 

Koniec Aktu I

 

 

Mam nadzieję że miło się czytało , to jest koniec Aktu I , jeśli chcesz poznać akt II , wystarczy napisać na PW wyślę całe Opowiadanie , cały koniec gry napisany został w 6 godzin 56 minut , Opowiadanie Składa się z IX Aktów .

Akt I został tylko Napisany ponieważ temat wymaga krótkiego , jeśli naprawdę jest ktoś ciekawy proszę Wysłać Wiadomość na Priv pod Tytułem "BS 2 Konic"

Tyle z Mojej strony.

 

"W Każdym jest miłość ale nie w każdy umie tego okazywać"

by Astern

Copyright © 2013 Astern

Opublikowano

Call of Duty 4 : Modern Warfare

Zrobili wszystko co w ich mocy , wtargnęli do hangarów Zachajewa i uratowali świat przed szaleńczem

Kiedy nastawiali już C4 aby wysadzić hangary Zachajewa , kilku z SAS zaczeli strzelać do Capitana Price i Soap'y nie wiedzieli

Co się dzieje , nagle Zachajew wkracza do gry , przebrani ludzie rosyjskiego terrorysty ściągają z siebie stroje SAS , Soap ukrył się pod komputerami , Kapitan Price próbował się ratować ,strzał z ostatniej broni którą miał deagle , jego wierna Sali bo tak miała na imię jego córka , zabili ją ... Zachajew podchodzi do Kapitana Price , Soap próbuje go ratować wywołuje z siebie patriotę i ratuje swojego szefa wbija nóż w drugie udo Ruska , przez co upada . Soap wykrzykuje

Uciekaj Kapitanie , uciekaj !

 

Price ucieka co sił w nogach , kiedy wybiegł z hangarów usłyszał krzyczącego Sope , który odpalił ładunki C4

Price zawdzięcza mu życie , do tej pory w siedzibie SAS stoi pomnik ubrany w odłamki szczątek ubrań

Soap'y a w ręce trzyma nóż zaplamiony krwią .

Price teraz uczy swoich podopiecznych patriotyzmu i szacunku w oddziale bo ,każdy jest bratem ..

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

Woodruff

 

Ojciec Woodruff'a został porwany przez Prezydenta Big Wiga ponieważ był naukowcem i nie podobało się im to.

Tuż przed porwaniem Profesora Azymunta Woodruff bawił się Pluszowym misiem gdy Profesor zauważył idących w jego stronę bandytów Profesor schował swojego syna do szafy i założył na jego głowę jego najnowszy wynalazek który przyśpiesza dojrzewanie. Gdy porwali Profesora Azymunta Woodruff przetranformował się w młodego mężczyznę gdy wyszedł z szafy ojca niestety nie było już w domu próbował sobie przypomnieć co się stało ale niestety nie znał bandytów . Woodruff wyszedł z domu i zauważył Mężczyznę stojącego obok jego domu zapytał co się stało i zaczął mu opowiadać ze porwali Profesora Azymunta Woodruff załamał się i powiedział sobie że musi uratować swojego ojca , Woodruff poszedł do Pijackiej alejki w której Pan Sebastian powiedział kogo to była sprawka Woodruff się wściekł i poszedł ratować ojca między czasie Azymunt schował dla syna TOBOZON dzięki któremu Syn mógł kontaktować się ze światem i ojcem Woodruff włączył program " KOKOTA " i zakochał się w pani KOKOCIE zadzwonił więc do niej ale on nie był w jej typie więc Woodruff nie poddał się i powiedział że zna Sznibla Kokota zgodziła się na spotkanie. Na spotkaniu Woodruff zauważył KOKOTE ale była otruta przez Big Wiga zatem poszedł po odtrutkę do Laboratorium w którym było Antidotum

Dał kokocie , kokota bardzo mu dziękowała i powiedziała jak dojść do Wierzy Big Wiga . Woodruff poszedł do wierzy Big Wig'a i pokonał Big Wig'a usiadł na fotelu i włączył transmisję na żywo i powiedział że zadba o to żeby Buzuki byli tak samo traktowani jak ludzie.

Opublikowano

Hitman Absolution

 

Agent 47 dostaje się do siedziby ICA i znajduje akta Benjamina Travisa i jego zastępcy wnikliwie je analizuje nastepnie udaje się do zastępcy Benjamina travisa likwiduje go i dowiaduje się gdzie się

ukrywa Benjamin travis ... Jedzie na opuszczony cmentarz , likwiduje wszystkich Agentów ICA i dostaje się do kapliczki w której ukrywa się Benjamin travis ten jak tylko go widzi mówi mu że przegrał następnie detonuje ładunki C4 . Agent 47 zostaje lekko ranny ale przeżywa wychodzi z cmentarza wsiada w samochód i odjeżdza

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Fifa 2013 by Haalt.

 

Odbywa się ostatni, decydujący mecz w którym jedna drużyna ma odebrać swój puchar.

Wylosowane drużyny to RealMadrid oraz FCBarcelona.

Messi przed meczem w czasie treningu złamał kręgosłup, a Cristiano idąc poprawić sobie włosy,

potknął się o powietrze, przez co zrobił 2 salta do przodu i zniszczyła mu się fryzura, przez co dostał załamania psychicznego.

Mecz się zaczął, a obaj zawodnicy z 2 drużyn (Messi & Ronaldo) oglądali mecz w telewizorze McDonald's przez szpitalne okno.

Ronaldo: I co? Mówiłem, że będziesz leżał i robił pod siebie!

Messi: Zamknij się i idź po chessburgery, bo jest przecena w maku (2 for u)

Ronaldo: To daj $

Messi: Gdybyś nie wydał miliona baksów na kosmetyki to byś teraz miał na ten płatny telewizor szpitalny

Ronaldo: Ohh nie, zapomniałem postawić kogucika na głowie

Messi: Tępy ch00000j

.

.

Gdy obaj panowie wyzdrowieli, postanowili połączyć siły i dojść do Polskiej drużyny piłkarskiej,

następnie w 2014 roku Polska wygrywa mistrzostwa świata w piłce nożnej.

Zaraz po meczu Cristiano spotkał Wojownika Haalt'a bijącego czerwonego smoka (mt2), jednak

Messi mu zeksuł, przez co Haalt miał słabszy drop. Wojownik był bardzo zły, ponieważ nie dropł

mu pierścień doświadczenia tylko Messiemu, więc Haalt zabił piłkarza z nowej broni- Bojowy miecz +9,

siła rażenia miecza była tak mocna, że DMG dotknęło również Cristiana i tak to właśnie zakończyła się ich kariera piłkarska

(jak kariera FuBu, który założył piekarnię xD)

Copyright © 2013 Haalt™

ktoś i coś

Opublikowano

Saints Row The Third - Wiem że jest COOP, ale 3/4 ludzi gra na single

 

Po pokonaniu Stag, bohater dowiaduje się, że Killbane wcale nie był przywódcą Luchadores. Steelport to tylko jedno z miejsc terroryzowanych przez tą mafie, a Killbane był zaledwie przywódcą małego oddziału. Wyruszamy na wysepkę na północ od Steelport, gdzie według notatek STAG o Luchadores ukrywa się prawdziwy przywódca Luchadores. Gdy docieramy na miejsce atakują nas świetnie jak na Luchadores wyszkoleni ludzie. Wchodzimy do podziemi, gdzie atakują nas kolejne klony brutali. Docieramy do końca jaskini, gdzie z sufitu zeskakuje na nas Luchador. Po długiej walce eliminujemy go. Swięci kontrolują steelport.

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

The Walking Dead

 

 

Po tym jak Lee zasłabł , Clementine wprowadziła go do podniszczonego budynku. Na pierwszy rzut oka nie przypominał on niczego. Jednak po przyjrzeniu się był to zrujnowany posterunek policji.

Lee powoli się przebudzał , widział jak przez mgłę że Clementine zamyka drzwi które przypominały trochę jak te od garażu. Przez te zadrapanie które dzień wcześniej podarował mu szwendacz ,

tracił szybko siły. Czuł jak pulsuję mu w żyłach krew , domyślał się że nie pozostało mu wile czasu.

​-Celemtine zostaw te cholerne drzwi i uciekaj stąd !

-Nie zostawię Ciebie tutaj samego ! Nie pamiętasz jak mówiłeś że mamy tworzyć grupę i trzymać się blisko siebie !?

-To jest już nie aktualne , chyba sama rozumiesz dlaczego. Clementine nie mamy wiele cza..

Lee nie zdążył dokończyć zdania przez to że szwendacze zaczęły przedostawać się do środka. Lee podskoczyła Adrenalina czuł jak wracają mu siły. Spostrzegł że z lewej strony są drzwi . Krzyknął do Clementine

-Szybko biegnij do nich !

-Zamknięte !

Lee zaczął się rozglądać , szwendacze były już obok niego. Zauważył że na ścianie wiszą klucze.

-Clementine patrz , na ścianie !

Podbiegła i chwyciła klucze. Całe ręce się jej trzęsły. Otworzyła je , drzwi biegły prosto na zewnątrz. Nie było żadnego szwendacza w pobliżu bo reszta zbiegała się z drugiej strony. Zobaczyła że obok leżą duże skrzynie , a w nich przedmioty wojskowe.

-Kurwa widocznie szykowali się na nich. Weź pistolet i magazynek !

Lee widział że nie maja szans na ucieczkę , wyciągnął że skrzyni kilka granatów i tarcze policyjną. Spojrzał na Clementine , kucnął przy niej i powiedział

-Poszukaj nowej grupy. Gdy ją już znajdziesz zacznij szukać Omida i Christine. A teraz uciekaj i nie odwracaj się pod żadnym pozorem.

Uścisnął ją

-Już się więcej nie spotkamy , jednak nie martw się . A teraz uciekaj stąd SZYBKO !

Clementine zaczęła uciekać , miała łzy w oczach.

- Chodźcie tu brzydkie kurwy !

Po czym Lee odbezpieczył granat i wbił się w nich tarczą policyjną .....

 

Tak , wiem nie mam zbyt rozbudowanej wyobraźni :P

185241494535326637230.png

Opublikowano

Napisałam, bo mi się nudzi. ;> Ale raczej słabe.

Tomb Raider Underworld.

 

 

 

... nagle zobaczyła znaną jej sylwetkę. Przez chwilę zawahała się czy powinna podejść, ale ciekawość wzięła górę. W końcu kto normalny zapuszcza się w ciemne podziemia Helheim? Powoli, skradając się kucnęła na skalnej półce. W jednej sekundzie przeleciało jej przed oczyma całe życie. Trochę więcej zmarszczek, całkiem obfita już siwizna. Jednak nie mogła się mylić. Gesty, sposób chodzenia. Tak, to był jej ojciec. Ojciec, który rzekomo od dawna nie żyje. Tysiące myśli kłębiło się w głowie Panny Croft. "Jak to możliwe? Widziałam przecież jak umiera... Czy to możliwe, b..." - nie zdążyła jednak dokończyć przemyśleń, bo wystrzelona z impetem kula raniła ją w ramię. Reakcja była natychmiastowa. Lara szybko zniknęła w ciemnościach jaskini. Świecąc marną latarką opatrzyła sobie, na szczęście tylko powierzchowną, ranę i włożyła nowy magazynek do pistoletu. Zaczęła się nerwowo rozglądać, serce biło jej jak oszalałe, a mózg odmawiał posłuszeństwa. "Co jest grane do cholery!". Ujrzała niewielki gzyms na skale, a następnie szybko na niego wskoczyła. Pisnęła z bólu, ale przesuwała się dalej. Doszła nad półkę skalną, na której siedziała wcześniej i wystrzeliła hak w oddaloną o paręnaście metrów obręcz. Biegnąc po ścianie zwinnie zeskoczyła powalając swojego przeciwnika na ziemię. Teraz była już pewna. Spojrzała w oczy swojemu ojcu. Jednak nie były to oczy, które pamiętała. Te płonęły nienawiścią. Lara nie chciała wlaczyć. W głębi duszy liczyła na to, że zaraz pozna prawdę. Tak bardzo pragnęła usłyszeć, że to wszystko to jedna wielka pomyłka. Ale odpowiedź była inna - szybki i celny cios ze strony pana Craft powalił ją na ziemię. Przez chwilę nie mogła złapać tchu. Dotarło do niej, że Natla nieustannie żyła w zmowie z jej 'nieżyjącym' ojcem. Że to wszystko, co o niej wiedziała powiedział jej właśnie on. Wstała. Spojrzenia obydwojga spotkały się. Ojciec Lary opanowany, celował w nią bez najmniejszych skrupółów. Ona natomiast była cała rozdygotana, przestraszona. Pociągnął za spust. Dziewczyna cudem uniknęła strzału szybko odskakując w bok, jednocześnie wypuszczając swój pocisk. Nie chciała go zabić. Mała iskierka nadziei wciąż się w Larze tliła. Niestety, pan Croft nie miał takiego refleksu i po chwili z hukiem uderzył o kamieniste podłoże. Dziewczyna przez chwilę jeszcze stała i patrzyła na bezwładne ciało. Ale tylko chwileczkę. Już nie czuła żalu. Włożyła magazynek do drugiego pistoletu, poprawiła pas i ruszyła przed siebie. Osiągnęła swój cel - poznała prawdę.

 

Opublikowano

Władca pierścieni bitwa o śrudziemie (HA zadziwiłem was :D Tak wiem jest film ale gier też jest masa)

Frodo muszisz zniszczyć pierścień..

Co się dzieje

Niewiem

Siły mordoru sa nie do pokonania!

Nie to niemozliwe

A jednak

okrzyki śmierci wojsk dobra

Frodo uciekaj

Niesłysze

Sauron zabił Froda

Pierścień jest tylko mój Muahahahahahah!!!!!

To koniec nie damy rady

Frodo odziwo wstaje

Frodo!

Ja juz nie jetsem frodo jetsem władcą całego śrudziemia

Co ty wygadujesz

Cicho starcze

Frodo zamienia sie w wielkie Aniołogryfa

Sauronei żyć się na kolana przed prawdziwym PANEM

NIE!

A więc zginiesz

Sauron Rozpłynoł się jak we mgle w raz z jego armiom

Uratowałeś nas

Zamilcz

Frodo nakłada pierścień

Zjawiajom się pioruny

Nadeszła nowa era era Zwycięstwa I Dobroci

Juz nigdy żło nie powstanie

Już na zawsze

I tak elfom hobbitom magom krasnoludom i ludziom żyło się dobrze pierścienie zostały zniszczone a Frodo zamienił się znów w człowieka Lecz frodo Stworzył Nowe Pierścienie I jest gotowy stworzyć Armię zła ponieważ poprzedni pierścieńdał mu wiarę w zło lecz legolas i araMPC syn aratorna musieli go zabić i tak osba nimal boska przestała istnieć a wraz z nia pierścienie. KONIEC

PODOBA SIĘ DAJ +

Opublikowano

Minecraft (Na wstępie zaznaczam, że autor tematu dał mi pozwolenie na opisanie tej gry ze względu na tryb single player).

 

 

 

Już nie pamięta ile to dni walczy sam o przetrwanie wśród dzikich zwierząt, ziombie i innych kreatur, które nasilają się nocą...

Jak każdego ranka wstał i poszedł w stronę pobliskiego jeziora, aby schłodzić się w ten utopijny upał.

Zdjął z siebie ubranie i wszedł do przyjemnie chłodnej wody i wpadł na pomysł, aby ponurkować.

Po kilku zanurzeniach dostrzegł coś, czego wcześniej nie zauważał, a mianowicie podwodny tunel, który prowadził do dziewiczej jaskini...

*Płynąć czy nie?... Może... Ale.. Hmm. Starczy tlenu?*

I zaryzykował - nie miał już nic do stracenia, codzienna walka o przetrwanie, która stała się już dawno rutyną sprawiała, że nawet ryzyko śmierci było bardziej interesujące niż kolejna pogoń za padliną, której z dnia na dzień było coraz mniej...

Wpłynął do tunelu i po chwili wynurzył się w podwodnej jaskini... Gdzieniegdzie widać było przebłyski promieni słonecznych dzięki którym mógł podążać do przodu - zdeterminowany jak nigdy wcześniej. To odkrycie dawało mu nadzieję... Ostatnia szansa na powrót do domu.

Nagle stanął.... ujrzał zombie i kościotrupy... nie tylko On stanął, również jego serce...

*Szybko... myśl.. co dalej?*

Nie zdążył - dostrzegli go. Zaczął biec przed siebie, złapał nerwowo za łuk, który leżał nieopodal i w intuicyjny sposób poradził sobie z kilkoma przeciwnikami wychodząc z potyczki bez szwanku.

Przeszukał pole bitwy i zdecydował się iść dalej, gdyż coś dalej nieznajomo szumiało i pobłyskiwało.

I tak po kilku minutach znalazł - portal.

Nie wiedział co jest po drugiej stronie, ale czy mogło być jeszcze gorzej niż tutaj?

Zdecydował i wszedł ... *Pufff*

 

 

 

Opublikowano

Na oddacie ostatnich prac, czas macie do jutra, do godziny 16 !

 

Powodzenia, i dziękuje za tyle zgłoszonych historii. :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Widzę że nikt nie wziął jednej z najpopularniejszych gier w które gramy na okrągło to ja to wykorzystam wybieram grę taką jak:

 

supermariobros1.jpg

 

Na wstępie o grze, gra jest po prostu zajebista, ma świetnie rozbudowany świat wiele leveli w tej grze czeka nas wiele niespodzianek i tym podobne.

Wiele Gej Masterów w grze chodzą często można ich poznać po innym stroju np :

 

201203061302166965.jpg

Cza uważać na tych masterów mogą Cie po prostu zbanować i skończy się gra.

Wczoraj ostatnio czaicie biegne sobie lvl 5 na world 1 tvs sat i choy. Paczam paczam biegne biegne pacze a tu jeb gm mi wyskakuje i pisze wesołego jajka... no to napisałem mu ''pocałuj mnie w pompke'' a ten jeb do mnie że cziter, ruski cziter, i tym podobne. Miałem odpalonego haxa ale nie dał rady chyba zaczaić tego Wall hacka *

WallHack w mario super to jest że sobie wbijasz w te kominki na banie możesz wskoczyć tylko cza uważać na bosy jak się tepasz.

 

Gra jest zajebista, ma wiele pozytywnych komentarzy np :

 

mariuszi.jpg

 

Ludzie expią jak pojebani niedługo nowe wordy pewnie bedą jak miszcze gry coś pomyślą.

 

 

 

Ta gra sama w sobie jest zajebiście rozbudowana lecz trzeba w tym konkursie przecież wymyślić zakończenie gry no to jebam se co nie?:

Lecimy :

 

 

Grafika niczym w Fifie 13 albo w Battlefield 3 beka w chuj normalnie.

 

 

 

 

Mario Bros - jedna z najpopularniejszych gier tego typy sama w sobie jest zajebista, cieszy się popularnością zarówno jak i u młodzieży jak i u dzieci powyżej 1 roku życia ( wymagane 2 certyfikaty ) Dobry zakończeniem gry jest wprowadzenie większej ilości lvli tylko nie tak jak w Tjbji. Wiadomo mario zawsze było jest i będzie nie ma zakończenia gry, tylko czak noris ukończył maksymalna runde ale to jakiś teksański cziter...

W moim zakończeniu gry, wprowadziłbym nowy wygląd gie emów. Mario poznał piękną dziewczyne zakochali się założyli rodzine, mario to mój ziomek expiłem z nim co nie?

On w ogole jakiś taki krejzol jest...expi jak opętany przez jakiegoś araba...

W zakończeniu gry pojawi się nowy logotyp maria oraz intro wejściowe tak wiec spokojnie dla maniaków grafiki bedzie lepsza niczym battlefjeld 3 czy tam 4 jak już jest. Expienie staje sie monotonne? można kupić w jtem shopje monety co nie, i ten se kupujesz dopalacze jazda z pierscieniem maria +50 expa i + 10 do sexu jest laski na ciebie leca..

 

 

 

to chyba na tyle to jest mój opis jak sie komus nie podoba to w pompke niech mnie pocałuje...

 

 

przepraszam za błędy pisałem na pilocie.

Opublikowano

Koniec konkursu ! Niedługo zobaczycie wyniki, dziękuje za wszystkie prace. :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...