Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz!][Start19-20][FB+SV][AutorskiePluginy!][Forum][RekrutacjaON!][Legenda]


InfoCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

informacjeo.png

 

083.gif Adres IP:s23.csrv.pl:11046 - Start 30.12.2012r !

083.gif Typ Serwera:FreeBuild

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:40

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

 

pluginyy.png

AutoMessage, NoCheatPlus, WorldEdit, iConomy, Vault, Multiverse-Core, AntiRelog, PermissionsEx, FigAdmin, LWC, WorldGuard, Essentials, Jobs, AuthMe, EssentialsSpawn, Multiverse-Portals, ChestShop, EssentialsChat, SimpleRegionMarket i wiele innych

ekipab.png

Orzeszek101,EmPireXs,<Poszukujemy!>, i inni

infododatkowe.png

Zapraszamy wszystkich nowych graczy jak i doświadczonych , nasza administracja nie patrzy czy to Vip czy Gracz , każdy ma jakieś zdanie i my go napewno wysluchamy ! .

 

Szukasz dobrej przygody ? Na ten server czeka bardzo dużo osob !

 

Jeżeli lubisz się zabawic to zapraszamy do nas !

 

Startowe Eq - /kit tools ! Skórzane eq + Kamienne rzeczy .

 

Jest to 2 Edycja Server'a który był i nadal jest Legendą !

 

Server aktualnie ma White-Liste !

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

START SERVER'A PLANUJEMY NA - 30.12.2012r. ! Godzina 19-20 Około .

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Czemu jest nowa Edycja? Jako iż dużo osób narzekało że im się nudzi .

 

Teraz to chcemy zmienic! Dodamy bardzo dużo nowych rzeczy !

 

Takich jak /warp Parkour - 2 etapy parkoura ! + Zagadka a na koncu NAGRODA !

 

 

 

Zapraszamy wszystkich ! W niedziele w godzinach 19-20

 

 

 

Pozdrawia Team InfoCraft .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...